Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek milyen tünetei voltak,...

Kinek milyen tünetei voltak, amiből arra kezdett gyanakodni, hogy kisbabája lesz? Meséljetek!

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyira fajt a mellem ejszaka,h felebredtem ra, allandoan razott a hideg.
2009. máj. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Erős hányingerem volt már a nem várt előtt egy héttel, és jobban fájtak a melleim mint menszesz előtt szokott.
2009. máj. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hányingerem volt, sőt reggel hánytam is, és mindig álmos voltam.Pont, mint a mamám.:)
2009. máj. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én el se hittem, hogy terhes vagyok.

Semmi más tünetem nem volt csak, hogy nem jött meg és krémes fehér sok folyásom volt. A menstruáció elötti has görcsölgetések és a mellfeszülés ugyan olyan volt mint amikor megszokott jönni. Negyon megörültem amikor pozitívat teszteltem:) 12 hetes km

2009. máj. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fáradt voltam és semmilyen folyásom nem volt, pedig menzi előtt mindíg fehér krémes szokott lenni. A cicim ugyan úgy fájt mint szokott. De volt valami belső hang.
2009. máj. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmi tünet, ugyanúgy fájt a hasam, mint amikor meg szokott jönni, és a cicim is ugyanúgy érzékeny volt.

A legelső tünet az volt, hogy nem jött meg, de az volt gyanús, hogy még maszatolás sem volt, ami előtte 1-2 nappal már jelentkezett.

2009. máj. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
milyen érdekes,hogy ilyen különbözőek vagyunk?!mármint mi nők.
2009. máj. 9. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!