Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Krémes és egyben néha-néha...

Krémes és egyben néha-néha tojásfehérjés nyák jelenthet terhességet?

Figyelt kérdés
tegnapra nem vártam, még semmi... mellfájás, megjön érzés, reggel tojásfehérje nyák, most épp krémesebb, de eléggé vegyes, de semmiképp sem vizes amilyen szokott mensi előtt.
2011. nov. 9. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem ilyen szokott lenni, akkor holnap reggeli viletből tesztelj! Írd meg hogy mi lett, megy a drukk:)
2011. nov. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vizeletből"" bocsi elírtam :)
2011. nov. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sőőőőt, mindenképpen tesztelj ha nem jön meg! :)
2011. nov. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
drukk :)
2011. nov. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi újság veled, kérdező? Lett végül pozitív teszted? Én most vagyok úgy, ahogy te voltál. 11-én kellett volna megjönnie, de még semmi, csak a tojásfehérjés nyák időnként.
2011. nov. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sziasztok. igen tegnap teszteltem két pozit :)))))
2011. nov. 13. 18:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok, akkor én is reménykedem. Igazából már 8 hónapja várjuk a gólyát, remélem idetalál végre. Egyelőre mondjuk még tesztelni nem merek, félek a csalódástól. Talán majd jövő hét végén, ha addig nem jön meg. Akkor már 100%, hogy valós eredményt fog mutatni.
2011. nov. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!