Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elhúzódó gyulladás. Mi lehet...

Elhúzódó gyulladás. Mi lehet rá a megoldás?

Figyelt kérdés

Ha járt valaki hasonló cipőben, mi hozta végül helyre?


Eddig is hajlamos voltam a nőgyógyászati nyavalyákra de ha elmentem dokihoz és kaptam rá valamit akkor mindíg elmúlt. De most már két hónapja küzdök valamilyen gyulladással és nem múlik, néha 1-2 napig jobb picit aztán megint vacak... Már több dokinál is voltam vele (mert egyik kezelése sem segített). Az a vicces, hogy az első szerint gomba okozza (baci nincs), a második szerint baci okozza (gomba nincs), a harmadik megint gombát mondott (bacit nem lát)... a legutóbbi meg sem vizsgált csak írta következő kúpot (valami kombináltat ami elvileg mindkettőre jó de persze egyenlőre ettől is csak rosszabb lett, de ezt még nem használtam végig)... MÁr ott tartok, hogy bármit adnak (kúp, krém, flóra regeneráló), mindentől azaz érzésem még rosszabb lett... Teljesen tanácstalan vagyok, pedig babát is nagyon szeretnék már (6 hónapja próbálkozunk) de amíg a gyulladást nem kezelik ki gondolom teljesen esélytelen, hogy baba legyen (és talán így jobb is ha nem leszek terhes)...


2009. máj. 8. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Egy próbát megérhet.

2009. máj. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már két szurit kaptam (és a párom is), folyamatban van a kezelés, de jó lenne valami kezelés ami a jelenlegi tüneteket, gondot megszünteti! Ez inkább a hosszútávú megoldás lehet reményeim szerint, hogy később ne újuljon ki...
2009. máj. 8. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!