Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki lesz itt velem vasárnap...

Ki lesz itt velem vasárnap reggel?

Figyelt kérdés
azokat várom, akik vasárnap fognak tesztelni, ahogy én is és együtt örülhetünk vagy szomorkodhatunk:)
2011. nov. 10. 09:05
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Én is vasárnap tesztelek,remélem mindannyiunknak sikerül:)))
2011. nov. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Én tavaly áprilisban teszteltem és azt az érzés mikor megjelent a két csík soha nem fogom elfelejteni így most remélem ebben az érzésben lesz részetek vasárnap reggel.Szurkolok nektek és itt leszek az tuti!!!:))
2011. nov. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
köszönöm, nagyon aranyosak vagytok:)))) szurkál a jobb oldalon a petefészkemnél meg a méhszájam fájdogál, így erőseket beleszurkál, és tojásfehérjés a nyákom, ez nem tudom mennyit jelent, de még mindig nem jött meg :) remélem vasárnapig nem is fog és lesz 2 csíkom. mindenki másnak drukkolok és legyetek itt vasárnap! :)
2011. nov. 11. 00:01
 14/23 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok még annyit hogy én amikor teszteltem úgy olvastam hogy várni kell egy kicsit hogy a második csík megjelenjen na nekem azonnal ahogy az első úgy a második is megjelent...csak lestem hát mondom hisz azt írta várni kell 1 percet nekem meg rögtön ott a két csík,na kedves most már tudom miért is volt olyan gyors az a második csík:)))))ez a 12. héten derült ki hogy bizony két pocaklakóval ajándékozott meg a Jó Isten:)))ez csak egy kis szöszenetnyi emlék még arról az Áprilisi reggelről:)))Nekem is szúrkált előtte de nem gondoltam arra hogy baba lesz mert cisztáim voltak és sokszor voltak ilyen szúrkálások,én azért teszteltem mert soha nem késett még a menszim de akkor már 1 hetet késett,az eredmények már hívogatnak a szobába,így megyek is.Hajráááááááááá!!!:))
2011. nov. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
ez aranyos, az eredmények hívogatnak a szobába:))) gratulálok hozzájuk:) még mindig nem jött meg, ami remélem jó hír. ti hogy vagytok? éreztek valamit?
2011. nov. 11. 08:44
 16/23 anonim ***** válasza:
Mindjárt vasárnap reggel!!!!:))Izgultok mi???:))...én is hát akkor ti!!:))
2011. nov. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
sziasztok. én nem bírtam ma délután teszteltem, és már ez a pisi is egyértelműen azonnal kimutatta a 2 csíkot mind a 2 teszten, de itt leszek holnap reggel és drukkolok nektek:))
2011. nov. 12. 22:31
 18/23 anonim ***** válasza:
Gratulálooooook!!!!!Jó egészséget boldog babvárást és problémamentes terhességet kívánok élvezd minden pillanatát mert kegyetlen gyors az idő!!:))))))))))
2011. nov. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
na ti hogy álltok? ki tesztelt még? :))
2011. nov. 13. 08:34
 20/23 A kérdező kommentje:
köszönöm a gratulációt:)
2011. nov. 13. 08:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!