Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Corax teszttel tesztelnétek...

Corax teszttel tesztelnétek dpo 10. napon, menzi előtt 2 nappal? Későn,19. napon volt pé-m. Ma vagyok a 7. dpo-n és tegnap óta kicsit barnázok.

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:

A Corax teszteket nagyon dícsérik, állítólag ez az a teszt, ami a leghamarabb kimutatja a várandósságot.

Nekem a nemvárt előtti napon még nem mutatta a babát a teszt, igaz, az nem Corax volt, hétfőre nem vártam, és csak csütörtökön lett pozitív a tesztem.

Ha még bírod, várj pár napot, elrepül az hamar! :) Sok sikert!

2011. nov. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :-)
2011. nov. 12. 09:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mindkét terhességemnél Corax-al teszteltem,igaz,én a nemvárt utáni napon.Én is csak jókat hallottam erről a tesztről(és én is maximálisan elégedett voltam vele)
2011. nov. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de megjött. :-(
2011. nov. 14. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!