Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány nap késés után lett + a...

Hány nap késés után lett + a tesztetek? Folyamatosan teszteltetek, vagy tudatosan a nemvárt után x nappal csináltatok tesztet?

Figyelt kérdés
Nekem már szerdán kellett volna megjönnie, de semmi, 25-ös tesztet tudok csak venni mindenhol, és az még mindig nega. Viszont tegnap voltunk együtt, ha késik is, szex után max. másnap mindig megjön. De azóta sincs semmi. Nem értem.
2011. nov. 5. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2-3 hét a beágyazódás, peteérés elvileg 2 héttel a menstruációd előtt van. Tehát valakinek a nem várt első napjától kimutatja. Várj egy hetet, ha addig se jön meg, akkor már ki fogja mutatni!
2011. nov. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem kedden kellett volna megjönnie, de még ma reggel is csak egy olyan halvány csíkom volt, hogy szinte nagyítóval lehet látni csak. - vagy már beképzelem magamnak - :(

Eddig minden reggel teszteltem, de legközelebb hétfőn fogok. Addigra már eltelik majd' 1 hét, és ha jól skubiztam ma reggel, akkor be is sötétedik. Ha nem akkor nem tudom mi lesz. Valszeg doki...

2011. nov. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtt 5 nappal pozi lett!
2011. nov. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

14:00 neked van görbéd? Hasonló cipőben járunk, nekem Pénteken kellett volna megjönnie, de csak nagyon halovány volt a teszt - tényleg teljesen hülyének éreztem magam, hogy beképzelem... mi is együtt voltunk tegnap este és ez nekem is beszokta indítani de semmmi...

Ha van görbéd felteszed?

Én is holnap reggel tesztelek még egyet ha addig nem jön meg!

2011. nov. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na, ez az, amit az utolsó írt, és amit én is leírtam a kérdésnél. Valószínűnek tartom a késői ovut, vagy a sokáig tartó beágyazódást. Amúgy én a kislányommal is így lettem babás. 1 hetet késett. 28 helyett 35. napon lett halvány + a teszt először.
2011. nov. 6. 10:41
 6/6 anonim ***** válasza:
26%

Nincs görbém. Még ez az első hónapja, hogy élesben próbálkozunk. Ilyenkor már hülyeség elkezdeni a mérést? Nem igazán értek ehhez, de utána olvasok.

Bárcsak a jövő héten már mindannyian kétvonalasok lennénk...:))

2011. nov. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!