Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » "Mindjárt megjön" érzés...

"Mindjárt megjön" érzés babavárás elején mikor jelentkezik? Soron következő mensi előtt hány nappal? Nekem még van 3-4 napom, ilyenkor sosem szokott még fájni a hasam, most mégis folyamatosan olyan furcsa érzésem van.

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Kb. akkortájt vagy egy kicsit később, mensi előtt 1-2 nappal lehet ezt érezni. Tervezett baba lenne, már ha nem vagyok indiszkrét?
2010. jún. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tervezett, már van egy másfél éves kisfiam, de persze örülnénk még egy babának, ha már úgy alakulna...
2010. jún. 17. 12:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor szurkolok! Esetleg próbálhatnál jóstesztelni, de elég rizikós még. Nagy valószínűséggel negatív lesz, de sosem lehet tudni...
2010. jún. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

óó, ez nagyon változó, erre nem létezik pontos válasz.

sőt: a "mindjárt megjön érzés" nem egy tünet, hiszenmensi előtt ésbaba előt is megvan ezért arra aztán az égvilágon semmit nem lehet alapozni. Bárkinek bármelyik hónapban változhatnak a tünetei mensi előtt, változhat a ciklusa, akkor is ha nincs baba csak meg fog jönni, szóval az sem garancia ha valakinek nem szokott lenni, attól még bármelyik mensi előtt lehet. Ugyanígy, ha valakinek egyik gyerek előtt nincs ilyen, a kövi terhességnél simán lehet. Szvóval a "mindjárt megjön érzés" nem tünet, és semmit nem lehet belőle kiolvasni sajnos.

2010. jún. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én a saját tapasztalatomról tudok csak beszélni. Nekem a nem várt előtt 5-6 nappal voltak mestruációs görcsökhöz hasonló érzéseim, ami 2 napig tartott. Utána 2 napig semmi, aztán ismét jelentkezett néha-néha. Valamint feszült a mellem. Más tünetem nem volt. A nem várt napján reggel teszteltem és igaz nagyon halványan, de kimutatta a terhességet. Szorítok neked!!! Egy 7 hetes km.
2010. jún. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Majd írok, hogy mi az eredmény, de még pár napot várnom kell...örökkévalóságnak fog tűnni:)
2010. jún. 17. 15:31
 7/9 anonim ***** válasza:
14:45-ös vagyok. Teszteltél már? Mi az eredmény? Szorítok.
2010. jún. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megjött...:( Nem is kellett tesztelnem végül.
2010. jún. 21. 12:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok. Ne szomorkodj! Mint írtad nem terveztek (most) másik babát,de engem érdekelne hogy most fogtok-e próbálkozni? Én szorítok nektek!
2010. jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!