Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma délelőtt csináltam egy...

Ma délelőtt csináltam egy x-pil tesztet,12 dpo-n vagyok. Most nem tudom eldönteni, hogy poz. Vagy negatív?

Figyelt kérdés
A két csík úgy jött ki, hogy a kontroll csík szép erős, a mellette levő csík nagyon halvány rózsaszín kicsit vékonyabb,mint a kontroll csík, de egyenes és rózsaszín, viszont egy kicsit közelebb van a kontroll csíkhoz, mint ahogy szerintem kellene lennie. Szerintetek ez hibás teszt, negatív, vagy poz. lehet? Még sosem jártam így ezzel a teszttel. Sajnos képet nem tudok feltenni róla. Szerintetek? Tapasztalatokat várnék. Köszönöm.
2011. nov. 10. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ugyanugy rózsaszín a csík, akkor lehet, hogy pozi. Esetleg ha megvan még régenni ugyanilyen típusú teszted, összehasonlíthatnád, hogy azon mennyire van közel a kontrol csíkhoz.

De amit mindenki válaszolni fog: holnap reggel csinálj egy másik fajta tesztet, vagy várj még pár napot és aztán csinálj tesztet.

Bár én még soha nem találkoztam hibás teszttel, csak olyannal, ami halvány volt és mégsem volt baba a dologban. Ciszta volt.

2011. nov. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csak azt tudom mondani,amit az előttem szóló.Lehet babás vagy és majd erősödik a 2.csík,de ebből megállapítani nem lehet.Csinálj újabb tesztet!
2011. nov. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Holnap reggeli elsőből ismételd meg a tesztet,akkor majd kiderül!


Sok sikert!!

2011. nov. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
mikorra nem várod? nekem is ilyen lett ma a tesztem de félek hogy csak száradási csík :( vasárnapra nem várom, akkor fogok tesztelni még1et
2011. nov. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszokat :)

Én mára-holnapra nem várom, mert mindig 12-13 napos a lutealis fázisom. Hát akkor reménykedek tovább ...

2011. nov. 10. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!