Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A reggel a 2. vizeletből...

A reggel a 2. vizeletből csináltam Ovulációs tesztet, de még negatív volt, bár elég erős a T csík. Most délután is csináltam egyet, de sokkal halványabb mint délelőtt. Pedig nem sokat voltam pisilni. Mikor lehet pé-m?

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Az ovu tesztet délután vagy este használd. A tájékoztatóban le van irva, hogy melyik napod kezd el használni. Nekem 26 naposak a ciklusaim ezért én már elkezdtem a 9. napon a tesztelést a 11. napon volt pozitiv a tesztem és rá 24-36 órára történik az ovuláció.

Hány naposak a ciklusaid és hanyadik napon teszteltél?

2009. jan. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A 11.napon vagyok és olyan 32 naposak a ciklusaim.
2009. jan. 9. 18:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha 32 naposak a ciklusaid akkor szerintem csak a 16. nap után kellene tesztelned. A ciklus két részre osztható a peteérés előtti és utáni szakaszra. A második szakasz általában állandó 14 nap. Tehát ha 32-ből levonsz 14 napot kb akkor van a peteérésed.
2009. jan. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért kezdtem el tesztelni most mert pár napja szukál a petefészkem és gondoltam hátha most előbb lesz, és nem szeretnénk lemaradni róla. Majd meglátjuk!
2009. jan. 10. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!