Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet ez? Lehet hogy...

Mitől lehet ez? Lehet hogy terhes vagyok, vagy elvetéltem azért vérzek? Remélem elolvassátok.

Figyelt kérdés
Késett a menzim majdnem 1 hetet,meg is jött de nem olyan mint szokott lenni,erre ma mikor hazajöttem észre vettem hogy a melltartóm a mellemnél(bimbómnál)van két kis folt,csináltam egy tesztet és halvány pozi lett,alig lehet észre venni de ott van.Az előbb néztem és mutattam a férjemnek már nem is lehet annyira látni sőt a férjem egyáltalán nem látta.A hátam és derekam nagyon fáj.
2011. nov. 10. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy baba volt, de valami miatt nem tudott megmaradni. Azt tanácsolom, reggel is tesztelj, és ha pozitív, menj orvoshoz, hogy kizárja a méhen kívüli terhességet. Az is lehet, hogy ez nem menstruáció, de ezt csak az orvos tudja megmondani.
2011. nov. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amit a teszten látsz, az eltűnhet egy idő után, ha halvány (rosszabb minőségű tesztnél) és jelenhet meg rajta fals pozitív is, ezért rá van írva egy idő tartam, ami után nem szabad az eredményt, amit mutat figyelembe venni! Szerintem holnap reggeli vizeletből csinálj másikat, amúgy van olyan akinek megjön még a menzesze, szóval persze, lehetsz terhes!:)
2011. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem megjött, a derékfájás is erre utal, tesztelj még egyet és kiderül.
2011. nov. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
második vagyok, szélsőséges esetben, ha rövid volt a vérzésed, lehet megtapadásos vérzés, mivel az is lehet, hogy a peteérés a ciklus vége fele volt csak... sok lehet van, nem akarok hiú ábrándokat kelteni benned, de a remény hal meg utoljára!
2011. nov. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Marianna0628 ***** válasza:
Nekem sem volt teljesen látszodó a csík és mégis itt alszik a babám az ágyban.Amikor nekem is aktuális volt az első mensim ugyanúgy fájt a derekam és a hasam.Mondjuk vérzésem nem volt de hallottam már olyat is akinek megjött az első időszakban.Csinálj még tesztet legalább 1-et.Ja és a halvány csík is csík.
2011. nov. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

reggel csináltam tesztet és ez negatív volt:(

ma megyek vérvételre,remélem kiderül valami

2011. nov. 11. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!