Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztemet?...

Megnéznétek a tesztemet? Lombikos beülti utáni 9. napon vagyok.

Figyelt kérdés

[link]


A kép nem a legjobb, de élőben egy picit jobban látszik. Ugye ezt már +nak lehet mondani? Olyan jó lenne :)

Tegnap is csináltam tesztet, de az még sokkal halványabb volt...


2011. nov. 11. 08:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
remélem nem valami hormonok zavarnak be nálad. én nem voltam lombikos, de ezzel a teszttel a 10. napon ilyen volt, azota 16 honapos:) gratulálok:))))
2011. nov. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én két csíkot látok, mégha halvány is. Ez pozitív, már csak erősödni kell.
2011. nov. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is látom a 2. csíkot!

Kívánom,hogy erősödjön!

Szorítok! :)

2011. nov. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Adrika ***** válasza:

Ez bizony pozitív!

Nekem is ilyen volt az első,8 dpo-n :)

Gratulálok!

2011. nov. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jujj, nagyon jó lenne h tényleg sikerülne, régóta várunk màr rá... Köszi a megnyugtatást, hogy nem csak én látom :)
2011. nov. 11. 11:01
 6/12 Ancs79 ***** válasza:

Ez +, de azért még óvatosan az örömmel, mert a tüszőrep. hatása is lehet még. Én már jártam így.

Most viszont 15 napra teszeltem +.:)

2011. nov. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azért nem hiszem, hogy a tüszőrepit mutatja, mert azt 16 napja adtam be. És tegnap még alig látszott a csík a teszten, ma meg ilyen... Ha a tr. szuritól lenne akkor is erősödne? Jaaj, remèlem nem...
2011. nov. 11. 13:25
 8/12 A kérdező kommentje:
És gratula a babóhoz!!!
2011. nov. 11. 13:26
 9/12 anonim válasza:

Szia!


Szerintem is pozitív! Nekem beültetés utáni 9. nap délután volt ilyen a tesztem. Két nap múlva szintén délután erősebb. Ma már egy éves múlt a lányom.


Szóval gratulálok és vigyázz magadra nagyon!

2011. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy :) Azóta eltelt 2 nap, a tesztek jóval erősebbek, remélem jó helyen is van a picike, de az majd csak másfél hét múlva derül ki, addig türelmesnek kell lennem. Szerdán lesz vérvétel, remélem ott is azt látják, hogy babó lesz :)
2011. nov. 13. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!