Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért gondol emelt progesztero...

Miért gondol emelt progeszteron szintnél terhességre az endokrinologusom? Bővebben lent

Figyelt kérdés

tegnap voltam nála az eredményekért és a progeszteron szintem a 18.napon 44,5nmol/l.Erre azt kérdezte,hogy nem lehet,h én terhes vagyok.Mert ez az érték utalhat arra és hogy nagyon jó magas.Erre még írt fel napi 3x1 ultogestant.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. nov. 11. 08:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

nem tudom mást is néztek e,mert a dokim azt hiszem csak progeszteront kért.Labort nem láttam csak telefonon kérdeztem meg ezt az eredményt.Minden esetre tiszta para vagyok,csak nehogy valami bajt jelentsen:((

köszi!!

2011. dec. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Ne aggódj,bajt tuti nem jelent!ma hanyadik napon jársz?
2011. dec. 12. 12:46
 23/26 anonim ***** válasza:

ma vagyok a 23.napon.

Most hívott a dokim,azt mondta ez az érték még tartományon belül van és azt jelzi,hogy volt pé-m.Esetleg több tüsző is érett.Petevezeték átjárhatósági vizsgálatot javasolt,ja februárig nem jön össze a baba.

2011. dec. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Én azért a helyedben szerdán vagy csüt már tesztelnék egyet.Bízom benne,h kis lakód van:)
2011. dec. 12. 14:07
 25/26 A kérdező kommentje:
Mi újság veled?Teszteltél?
2011. dec. 17. 02:36
 26/26 anonim ***** válasza:
szia.Aranyos vagy,hogy érdeklődsz.Ma vagyok a 28.napon és még semmi.Tegnap volt egy - tesztem.A ciklusaim 26-29naposakk a szülés óta.Nem tudom mi lesz,mostanra minden tünetem megszűnt.A derekam fáj és krémes folyásom van.A mindjárt megjön érzés is elmúlt.A 2gyerekemmel se volt semmilyen tünetem és csak késés után 2nappal lett pozi a tesztem,szóval most már nagyon izgulok:)megírom mi lesz!
2011. dec. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!