Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1hónapja már abba hagytam a...

1hónapja már abba hagytam a fogamzásgátló szedését, és 1-2nappal a peterésem előtt voltunk együtt a párommal (12.27-én)! Szerintetek lehet belőle kis baba? Mikor érdemes tesztet csinálni? Annyira izgulok hogy össze jön-e! Köszike a válaszokat.

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Akár lehet is...de...nem tudhatod,hogy a gyógyszer után hogy áll vissza a ciklusod,és mikor van/volt pé-d,vagy azóta megjött már?!

De semmi nem lehetetlen.a nemvárt napján tesztelj,ha nem mutat semmit a teszt,várj pár napot és tesztelj újra.

Ha akkor sem jön meg,és a teszt nega,akkor vissza kell állnia a ciklusodnak a rendes kerékvágásba.

Amúgy mi is próbálkozunk..én szeptember óta nem szedem..de eddig még nem jött össze:(((

Megy a drukk Neked!!!:)))

2010. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát én általában mindig érzem ha peteérésem van,fáj a pocim,a cicim még a melltartót sem viseli el,na meg a pattanás..:)!

Még nem jött meg,van más fél két hetem..de már megöl a kíváncsiság hogy hát ha össze jött ELSŐRE!!

15éves koromtól szedtem a gyógyszert mostanáig,februárban töltöm a 20at!

Csak reménykedni tudok..igazából Ö egy igazi karácsonyi ajándék lenne,a páromtól is egy kis cipöt kaptam karira ami azt jelenti hogy most már ö is szeretne babázni..eddig ellenezte a korom miatt,de igazi meg lepetés volt amit találtam egy hatalmas dobozban! :)

Ez volt a legszebb karácsonyi ajándék.

Neked is szívből drukkolok hogy minél előbb jöjjön a kis csoda!

2010. dec. 30. 18:19
 3/7 anonim ***** válasza:

nem várt napján tesztelj,elöbb nem sok értelme lenne.

Én dec. közepén hagytam abba a gyogyszert,mi is dolgozunk nagyon a babán.Drukkolok hogy sikerüljön mindannyiunknak.Vick

2010. dec. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ma teszteltem halvány pozit..:)2tesztet is csináltam de még most sem merem beleélni magam.Amúgy én 16éves koromtól szedtem a bogyót és most májusban múltam 24..úgyhogy jó ideig szedtem..Remélem Nektek is összejön hamar!!Megy a drukk!!!Első voltam
2010. dec. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Úristen de jóó!!!

Hát szívből gratulálok neked a babához!

Ti mikor voltatok együtt? Amikor peteérésed volt?

Én legszívesebben már ma tesztelnék..de leállítottam magam,hisz még csak 4napja voltunk együtt,és a peteérésem is csak 3napja volt..olyan rossz ez a várakozás..még 13nap és minden kiderül!

Köszike szépen a jó kívánságot!

2010. dec. 31. 14:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát..mi ebben a hónapban nagyon rajta voltunk az ügyön:)),úgyhogy sokszor voltunk együtt..peteérés környékén is és amúgy is,amikor kedvünk volt hozzá.18án volt a pé-m ma kellett volna megjöjjön és kíváncsiságból reggel teszteltem egyet..hááát meglepődtem...de még nem élem magam bele,majd ha a doki mondja akkor hiszem el..félek azért hogy csalódok:S...

Remélem ti is ilyen szerencsével jártok!!:D

2010. dec. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
két naponta termelnek friss dolgot a férfiak vagyis azok a gyorsabbak egészségesebbek.nem érdemes naponta többször.
2010. dec. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!