Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek volt tüszőrepedése...

Szerintetek volt tüszőrepedésem? Görbe lent.

Figyelt kérdés

Az orvos hétfőn egy 19 mm-es tüszőt látott, volt tüszőrepedéses fájdalmam is, igen erős, de a hőm nem akar emelkedni, és tojásfehérjés folyás sem vot. (bár ez nálam minimális szokott lenni). Köszönöm!

[link]


2011. nov. 12. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2011. nov. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem értem, akkor mi lett a tüszővel? É miért görcsöltem olyan erősen? (még fájdalomcsillapító is kellett, van néha olyan, hogy ennyire érzem...)
2011. nov. 12. 15:06
 3/7 ExCaty ***** válasza:
nyugodj meg, most tüszőrepedésed méghozzá hétfőn 7-én. utána picit megemelkedett a hőd, az hogy rá 3 napra kicsit visszaesett az nem baj, mert aztán visszatornázta magát. szerintem volt tüszőrepedésed! előző havi görbéd nincs véletlenül? hormonjaidat nem nézetted?
2011. nov. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ExCaty ***** válasza:
MOST helyett VOLT :)
2011. nov. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szia, köszi, remélem igazad van! Hormonjaim rendben,az inzulinrezisztencia ellenére is, többször nézték. csatolok egy hőgörbét, köszi ha megnézed! [link]
2011. nov. 13. 19:43
 6/7 ExCaty ***** válasza:
Ez a hőgörbe teljesen jó! Mi a cél egyenlőre? Gondolom az hogy legyen peteérés és tüszőrepedés. Pco-s vagy? Nálam 2 éve állatpították meg. Az idén fogytam 14 kilót és most így rendeződni látszik minden. koppkoppkopp :)
2011. nov. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A cél a baba :) de nem jön :( pedig mnden hónapban van ciklusfigyelésem, eddig rendszeresen volt PÉ-m, most szerintem egy kicsit összezavarta a merckformin (napi 2X500 mg XR). Ez volt egyébként az első met-es hónapom, ill. pont 1 hónapja volt egy altatásos HSG-m, szerintem ez a kettő okozhatott egy kis csúszást a peteérésben. Viszont mind a cillus.hu, mind a fertility berajzolta csütörtökre a PÉ-t, úgyhogy kezdek reménykedni, hogy mégiscsak van esély :) PCO-s nem vagyok szerencsére, ill. fogynom sem szabad, nálam ezért tart hosszabb ideig, amíg hat a diéta, ezért is kaptam a metet. Ti is babára "gyúrtok"? 14 kg nagyon szép, gartulálok!
2011. nov. 14. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!