Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Júliusban...

Terhes vagyok? Júliusban hagytam abba a fogamzásgátlót. Azóta kétszer menstruáltam persze nem állt be még a menstruációm.

Figyelt kérdés
Utoljára október 3-án volt meg.November 1-én éjszaka erős nyilaló érzést éreztem a hasamban.Ugye ez kedden volt és azon a héten szombaton csináltam egy tesztet ami negatív lett.Majd kedden is egyet ami megint csak negatív lett.Azon gondolkoztam hogy lehet 1-én volt a beágyazódás.A többi panasz pedig az hogy állandóan pisilnem kell és pisi nem is mindig jön.Tegnap volt egy hete hogy megakar jönni érzésem van.Egész héten szomorkás és elkalandozós vagyok.(lehet ezek nem jelek de hátha)Nagyon szeretnénk babát.
2011. nov. 12. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
a barátnőmnek egyáltalán nem mutatta ki a teszt a babát.szerintem menjél el dokihoz,az a biztos.A tüneteid lehetnek terhesség jelei,legalábbis nekem hasonlóak voltak.Sok sikert!
2011. nov. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Holnap reggel csinálok még 1 tesztet és utánna elmegyek dokihoz
2011. nov. 12. 18:35
 3/4 Lizi 40 válasza:
Lehet, de szerintem menj el nődikohoz, mert más is lehet a háttérben.
2011. nov. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
délután aludtam egy kicsit és arra keltem fel hogy szédülök ...olyan érzésem van mintha ezer kis hangyácska szaladgálna bennem....ez is jel lehet?hányingerem van de olyan hányinger hogy tudom hogy hányni nem fogok
2011. nov. 12. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!