Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik módszer a tuti?

Melyik módszer a tuti?

Figyelt kérdés
A ciklus.hu szerint nov. 1-5-ig voltak a termékeny napjaim, de a Jónás naptár szerint nov. 11-15-ig, vagyis most! Most akkor mi van? Melyiknek higgyek?
2011. nov. 12. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A ciklus.hu nekem sose jól jelöli a peteérést, a jónás naptárra sincs igazán mit adni.


A legbiztosabb ha hőmérőzöl, látod mikor van peteérésed.

Vagy ovuteszt, de az se mindenkinek jön be.

2011. nov. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom nekem a cuklus.hu bejött 2x is csak sajnos az első nem maradt velünk de most itt mocorog a pocakomba.

17+5 hkm

2011. nov. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Te mit érzel?

Hőmérőzzél és használj ovutesztet, az a legbiztosabb.

Szexeljetek minden nap vagy 2 naponta, aztán előbb utóbb lesz baba.


Jónás naptárat mindkét babám után utólag néztem meg, és pont akkor jelölt a Jónás, amikor készültek a gyerekeim. De én ovutesztet használtam, véletlen egybeesés inkább.

2011. nov. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az előző mensim okt. 27-én múlt el (22.-én jött meg), azóta minden nap együtt vagyunk a férjemmel, tehát több, mint két hete minden nap, egy-két nap kihagyással. Amit érzek: szúrkál az alhasam, fáj a derekam, hányinger (hánytam is párszor, de hányinger sűrűn van), a cicimen aprócska fehéres dudorok körben a bimbón. A nemvárt jövőhét szombat, pont egy hét múlva. Mi lehet ez?
2011. nov. 12. 15:51
 5/11 A kérdező kommentje:

Ja, és a hasgörcsöt éreztem nov 1-5-ig is és nagyon álmos voltam állandóan. Meg is örültem, hogy a peteérést érzem (mert olvastam, hogy ezek a jelei) és a ciklus.hu jól jósolt! de most is érzem ezeket, szóval akkor most lehet peteérésem, vagy akkor volt????

Úristen, ez nagyon gáz, ne nézzetek hülyének.....:)

2011. nov. 12. 15:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem a ciklus.hu nagyon jól kiszámolja mikor van peteérésem.Nekem olyankor nyálkás folyásom van.
2011. nov. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja és ha okt.22-én jött meg akkor 5.-e körül volt peteérésed.
2011. nov. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ExCaty ***** válasza:
nekem is nov 5-én volt peteérésem és szombatra nem várom.. az amit most érzel az lehet a beágyazódás, elvileg most történik. szerintem az a legjobb ha nem agyalsz ezen ennyit, tapasztalatból tudom! várjuk a szombatot! :) kívánom hogy + + + :) majd írd meg mi lett!
2011. nov. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ExCaty ***** válasza:
ja és amúgy a ciklus.hu nekem mindig hibátlanul jelez mindent, megbízható!
2011. nov. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Szurkolok én is neked! :)

Hát.... akkor szombaton kiderül minden!

2011. nov. 13. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!