Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Újabban sex közben kicsit...

Újabban sex közben kicsit vérezgetek, mitől lehet?

Figyelt kérdés
eddig soha nem volt ilyenem. Nem vagyunk durvák. Nem vagyok felfázva sem, meg ilyenek.
2009. máj. 9. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mindenképp menj el orvoshoz, lehet,hogy te nem is érzed,de gyulladás van odabent.Voltam én is igy, és az orvos megtalálta a vérzés okozóját.

2009. máj. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

valószínűsítem,hogy méhszájsebed van,ami nagyon könnyen elfertőződhet,sok baktérium melegágya.hozzánk sok lány későn jön be a rendelőbe,és hát..

szóval szó ami szó,sürgősen menj el a nőgyógyászodhoz,teljesen fájdalommentesen tudja kezelni.

2009. máj. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából próbálkozunk a gyerekkel, nem lehet azzal összefüggésben?
2009. máj. 9. 16:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy a teherbeesés akarásától véreznél..Én is jártam így,kiderült hogy méhnyak polipom volt,ennek a tünete volt a szex közbeni vérzés.Ne várj,azonnal doki!
2009. máj. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!