Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS. Lehet, hogy terhes...

SOS. Lehet, hogy terhes vagyok? Ezek lehetnek tünetek?

Figyelt kérdés

Néhány alkalommal együtt voltunk a barátommal óvszer nélkül.

Fáj a fejem,szédülök és minden reggel öklendeznem kell a dezodor,hajlakk és a kedvenc parfümöm illatától és néha az iskolában is elkezd fájni a hasam és szédülök,nem bírok megállni a lábamon.


Lehetek terhes?


2011. nov. 12. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Késik a menzeszed? Mert ha már késik, akkor csinálj tesztet, ha meg nem, akkor ez valószínűleg még nem a terhesség miatt van. De mondjuk nem kéne ezen stresszelned, ha védekeznétek.
2011. nov. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2 napja késik,de lehet,hogy azért,mert a napokban elég sokat idegeskedtem.
2011. nov. 12. 18:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy tesztet ha már késik is.Persze ezek a tünetek lehetnek egyéb más okokból is,de gyanús.Nem kötekedésből kérdezem,de ha nem akarsz gyereket,akkor miért nem figyeltek oda a védekezésre?Jó ez neked,hogy most idegeskedhetsz?Gondolom a pasid nem izgatja magát ennyire rajta....
2011. nov. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy védekeznünk kellett volna,de akkor valahogy nem erre gondoltunk...

Már megbántam,tényleg.

A barátomnak pedig még nem mondtam semmit,elég,ha én parázok emiatt.

2011. nov. 12. 19:05
 5/10 anonim ***** válasza:
GYanús! Tesztelj egyet reggel!
2011. nov. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Terhes vagy!
2011. nov. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tesztelj,reggeli pisiből!Már kimutatja.De ilyen tünetekkel valószínű hogy terhes vagy.Azért egy doboz óvszer olcsóbb mint egy baba.
2011. nov. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ennyit erről,hogy a mai tizenévesek korábban érnek és milyen felelősségteljesek.Azt még el tudom képzelni,hogy egyszer véletlenül nem védekeztetek,de hogy rendszeresen...Mit gondoltál,mitől lesz terhes az ember,ha nem ettől?Azért írd meg,hogy mi lett,de valószínűleg terhes vagy.
2011. nov. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ExCaty ***** válasza:
felesleges találgatni. nem kell letámadni szegény gyereket, így is elég baja van. majd most jól megtanulja a leckét! egyébként mi lett? csináltál tesztet?
2011. nov. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szundika20 ***** válasza:
Sziasztok! nekem is lenne hasonló kérdésem csak én szeretném a babát! valaki ha válaszolna írjon privibe köszönöm!!:)
2011. nov. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!