Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi tünet lehet ez v...

Terhességi tünet lehet ez v megint jön a mikulás?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, h mi lehet ez, mert ilyet még nem éreztem. Most olvasgattam kérdéseket, h kinek milyen tünete van és mind olyan, amiről már tudtam.


Az én sztorim a következő. 4-én volt pé-m. Aznap reggel mértem utoljára a hőmet, mert két év után már belefáradtam a várakozásba és eleve nagyon cikk-cakkos volt a hónapom addig. Előtte nem tudtunk együtt lenni, csak szombaton és vasárnap. Szombaton a méhemben éreztem egy gyenge szúró fájdalmat. Ma megint előjött és mostmár v két órája tart. Inkább csak érezhető, mint, h fájna.


A mensimet mindig egy héttel előbb érezni szoktam. Minden nap görcsölgetek, de ez egyáltalán nem olyan. Egy ponton szúr, nem az egész méhemet húzza.


Van egy kis émelygésem is, de, ha terhes lennék is korai lenne. Lehet, h attól van, h két hét szabi után ma mentem vissza dolgozni.


Egyébként 30. napon vagyok, ami nem meglepő, mert téli időszakban 35-38 napos ciklusaim vannak.


Hétvége óta néha a mellbimbó irányába is érzek ugyanolyan szúrást (ezt kivételesen ovukor is éreztem most), de nem egyfolytában van, hanem csak ritkán.


Tesztelni pénteknél előbb nem fogok. Csak annyit szeretnék tudni, h van-e, akinek volt ilyen érzése?


Ja, és nem görcsölök rá a dologra. Eddig nem is tettem ki kérdést tünetek kapcsán, mert mindig biztos voltam a jelekben. Most bizonytalan vagyok.


2011. nov. 14. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Az émelygés egyáltalán nem korai, hisz mindenki hajlamos rá korai terhességnél, de nem mindenkin jelentkezik, szerintem lehetsz babás! Majd írd meg nekem hogy mi lett! Nagyon érdekel! Szurkolok neked! Sya
2011. nov. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Majd írok :)
2011. nov. 14. 20:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Rendben, szurkolok neked! :)
2011. nov. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
na mi a helyzet?:O:D
2011. nov. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Negatív a helyzet :( Nem jött meg továbbra sem. Még adok neki egy hetet.
2011. nov. 21. 19:54
 6/6 A kérdező kommentje:
Kereken a 40. napon új ciklust kezdtem. Most azt hiszem pihentetem magam, nem lovalom bele a fantáziámat minden hülye gondolatba. Jó hétvégét neked! :)
2011. nov. 26. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!