Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól ovu tesztezzek, ha...

Mikortól ovu tesztezzek, ha ennyire különbözőek a ciklus hosszaim?

Figyelt kérdés

Gyógyszer abbahagyása után 29 napra, a következő hónapban 32 napra, most a harmadik hónapban az 50. napra jött meg. Ráadásul most utoljára nem is jött meg rendesen ahogy szokott, alig véreztem, és nagyon rövid ideig.

Ma vagyok a 11. dpon, mikortól ovuteszteljek? Fogalmam sincs már hogy mikorra várjam a pé-emet.


2011. nov. 15. 12:18
 1/4 ExCaty ***** válasza:
11. dpo? a dpo a peteérés utáni napokat jelenti. te nem a 11. ciklusnapon vagy véletlenül? :) egyébként ha ilyen rendszertelen a ciklusod nehéz megmondani mikor ovutesztelj. miért nem méred a hődet is mellé? ajánlom a cilus.hu-t.
2011. nov. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jajjj, bocsánat, összekevertem, a 11. ciklus napon vagyok...

A hőmérőzést szerintem nem tudnám csinálni. Ébresztőóra után rögtön kipattanok az ágyból, hétvégén teljesen máskor kelek mint hétköznap.

2011. nov. 15. 12:48
 3/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Szerintem szerezz be egy olcsóbb fajtából jó sokat, kezdd el a tesztelést most, és addig csináld, amíg pozi nem lesz.

Ha az elsőn csak egy csík látszik, akkor kihagyhatod a következő napot, az LH fokozatosan emelkedik. Amint megjelenik halványan a második csak, onnantól már érdemes naponta ellőni egyet, így nem fogy olyan sok teszt, de nem hagyod ki az ovut.

Viszont ha két hét múlva is tök negatív, érdemes dokihoz fordulni, mert a megborult hormonháztartás nem áll helyre magától, vagy csak nagyon nehezen.

2011. nov. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor így csinálom. Ma megcsinálom az első tesztet, kíváncsi vagyok. Remélem nem lesz hormon problémám.
2011. nov. 15. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!