Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat, hogy a Norcolut...

Előfordulhat, hogy a Norcolut megemeli a hőt és most lesz peteérésem, és nem a menzit hozza meg?

Figyelt kérdés
Babát tervezünk, de a nyáron felborult a ciklusom. Augusztus végén szedtem 6 napig a Norcolutot, ettől két nap múlva megjött, és a 2. naptól szedtem a Clostyt. Terhes nem lettem, de a menzim azóta sem jelentkezett. Az orvosom újra megírta mind a kettőt. Múlt hétfőtől szedtem megint 6 napig a Norcolutot. Korábban 36.6 és 36.7 volt a hőm, de a kezdés másnapján leesett 36.4re, másnap viszont felugrott 37.0-ta és azóta is vagy 37.1 vagy 37.2. Lehet, hogy most lett volna peteérésem? Amióta abbahagytam, eltelt 3 nap és megint nem jelentkezett még a menzi...
2011. nov. 15. 17:04
 1/4 A kérdező kommentje:
2011. nov. 15. 17:18
 2/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A norcolut progeszteron pótlás, megemeli a hőt. De ha előtte leesett, akkor valószínűleg megvolt az ovud. Csak azt nem értem, miért csak 6 napig kellett szedned. Szerintem tesztelj egyet. :-)

2011. nov. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tovább kellett volna szednem ezek szerint?
2011. nov. 15. 18:42
 4/4 anonim ***** válasza:
De mely cikl.napokon kellett szedned?
2015. aug. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!