Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebbe a hónapban az orvosom...

Ebbe a hónapban az orvosom szerint nem volt peteérésem uh szerint most viszont fájdogál a hasam ez a 14. napom?

Figyelt kérdés

25-26 napos a ciklusom ,mert a Clostylbegyt előrébb hozta !

Ez most mit jelent ? Az uh a 11. napon volt !


2011. nov. 16. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
11.napon kevés nő van túl az ovun, viszont tüszőt már látni kellett neki, legalább tüszőkezdeményt, mit látott? Mit mondott?
2011. nov. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta ,hogy ebbe a hónapba még csak peteérésem se volt a Closti segítségével ! Ez volt a 3. kúrám a többi 2 uh.-n volt már ilyenkor ... ! Csak a fájdogálást nem értem akkor miért van ! ?
2011. nov. 16. 10:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor lehet csak kitolta a bogyó, nekem is volt ilyen egyszer akkor 10 és 12.napon voltam uh-on, nem látott semmit, majd a 18. nap iszonyúan éreztem a görcsöket, nyilalást, és bizony nem értettem miért, visszamentem uh-ra, és bizony volt egy 20 mm-is tüszőm, kérdeztem tőle ez, hogyan lehet, hisz idő kell neki míg megnő és ha ő nem látott előtte semmit akkor ,hogyan lett? Erre csak hümmögött.
2011. nov. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van ovu tesztem , akkor használni fogom az a biztos ! Köszi a választ !
2011. nov. 16. 10:41
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem volt tüszőérésem és szurkálás is,de például abban a hónapban nem repedt meg csak a következőben.Annyit szeretnék csak ezzel mondani,hogy akkor is voltak görcseim,meg előtte peteérés nélküli hónapokban is szóval a fájdalom nem feltétlenül jelent peteérést!Engem is az tévesztett meg!
2011. nov. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!