Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukák, akik gyógyszer...

Anyukák, akik gyógyszer mellett estetek teherbe, válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Hagytatok ki bogyót vagy voltatok nagyon betegek gyógyszerszedés közben? Mikor és hogyan vettétek észre a terhességet? Minden rendben volt végig?
2011. nov. 16. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én fogamzásgátló mellett estem teherbe, 1 bogyót hagytam ki amit másnap pótoltam.(hiába:D) 12 hetes terhes voltam mikor megtudtam, hogy babát várok.:D Mensim kimaradt, csak kicsit barnáztam. Mivel régebben pánikbeteg voltam, nem gondoltam arra, hogy most a baba miatt produkálok furábbnál-furább tüneteket. (szédülés, émelygés, heves szívverés)...azt hittem, hogy megint visszajött a pánikom. Szerencsére nem. Most 22 hetes kismama vagyok, és minden leletem tökéletes volt,a babával minden rendben, nő mint a gomba:)
2011. nov. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor a 12. hétig szedted a fogamzásgátlót?


Gratulálok a babához! :)

2011. nov. 16. 21:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Köszönöm a gratulációt:)

2 hónap mensi kimaradás után hagytam abba a tabit...éreztem, hogy nem stimmel valami, elég stresszes időszakon mentem keresztül, betudtam a hormonoknak. Miután kiderült, h babás vagyok egyből azt kérdeztem a dokitól, hogy nem árthatott e meg a fogamzásgátló a babának? Azt mondta, hogy semmiképpen sem, mert annyira kevés hormont tartalmaznak már ezek a gyógyszerek, hogy nincs semmilyen hatással a baba fejlődésére.


Megkérdezhetem: Te is hasonlóan jártál mint én?

2011. nov. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia én úgy lettem terhes gyógyszer mellet hogy épp nyaralni mentünk és pont akkor jött volna meg így nem hagytam ki a 7 napot hanem szedtem tovább a bogyót, hogy elcsúsztassam a mensit. Mivel ezután sem jött meg a levél végénél, elmentem dokihoz. 8 hetes voltam akkor, nem tudom hogy kimaradt e bogyó. Én is megijedtem hogy baj lehet a babával, de ő azóta már 5 éves makkegészséges nagyfiú
2011. nov. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!