Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom, hogy furcsa kerdes, de...

Tudom, hogy furcsa kerdes, de valaszolnatok?

Figyelt kérdés

Elkezdtem figyelni a nyakomat. Ma volt is, elvileg olyan allagu,amilyen peteeres kornyeken szokott(elvileg). De biztos az? Hallottam,h spermaval konnyen osszetevesztheto. Kb 40 oraval elotte voltunk egyutt a ferjemmel.Szerintetek lehetett ez meg a tavozo sperma,ennyi ido utan is?

Nagyon fontos lenne tudnom,h tenyleg van e peteeresem,mert a fiam szuletese ota meg nem jott meg(11 honapos es meg szoptatom),s mar gyurnank a masodik babara.:) Nagyon koszonom a valaszokat!!


2011. okt. 16. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az még lehetett sperma is, ha mi nem szeretkezünk kb. 1 hétig akkor simán észreveszem a különbséget a váladék és sperma között, viszont amikor kb.2 naponta együtt vagyunk akkor lehetetlen megmondani, annyira hasonlít
2011. okt. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos azt nem lehet tudni, hogy milyen váladék, nekem is ez a véleményem.

Hát egy ilyen kicsi gyerek mellett lehet, hogy hőmérőzni nem tudsz, de az ovutesztet jövő hónapban használhatnád a 10. ciklusnapodtól, és akkor láthatnád, hogy van-e peteérésed. (nekem mondjuk nem jött be az ovuteszt, de ez a nyáknézegetés sem annyira, bár én érzem, amikor van peteérésem).

2011. okt. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ovuteszt nalam kizarva.Meg nem jott meg egyszer sem a szules ota,így nem tudok mihez viszonyitani.
2011. okt. 17. 09:43
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értek egyet az előző válaszolókkal. Szerintem a sperma és a peteéréskori nyák igenis különböző állagú, nagyon is. A peteéréskori zselésebb, határozottan nyúlós áttetsző nyák. Ennyire nyúlós, ragasztószerű nyák szerintem nincs másik. Én meg tudom különböztetni a többitől.
2011. okt. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyi idő után a sperma már kiürült belőled, de az egyébként is folyósabb, mint a nyák peteérés környékén. Esetleg szagold meg, a sperma szaga egészen más. Fájdalmat nem szoktál érezni peteéréskor?
2011. okt. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hasonlít de azért meg lehet különböztetni, itt inkább az lehet a gond, hogy a kettő elegyedik és azért nem tudod megnézni melyik. Ha nincs nyákod, hidd el áttetszőbb hígabb a sperma. Majd nézd meg pár hét múlva és észre veszed a különbséget. Viszont ha még nem volt menstruációd akkor nehezebb lesz a teherbe esés. Sokan most mondanák, hogy igen de már hallottunk olyat, hogy nem volt meg az illetőnek és mégis teherbe esett. Kérdés, hogy ha nem esett volna épp teherbe akkor nem jött volna-e meg? Szóval azért próbálkozzatok, hátha már van normális peteérésed. De azért ne reménykedj nagyon.
2011. okt. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szagold meg és egyértelmű lesz.
2011. okt. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
én 14 hónapig nem menstruáltam mert szoptattam a lányomat, és amikor elmentem a dokihoz hogy megkérdezzem miért nem jön meg, aztmondta hogy szoptatás alatt nem mindenkinek jön meg, amúgy meg 14 hetes terhes! az utolsó mondata jólesett :)
2011. okt. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát igen,a szaga..semmivel sem összetéveszthető.:S
2011. okt. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Álllítólag ha nem jön meg, akkor nem is lehet peteérésed!

És ha meg is jön és pont peteérés alatt szeretkeztek akkor is csak minden 3. vagy 4. alkalommal van esélyed a teherbeesésre. Illetve minden 13. havi menstruáció alkalmával nincs is peteérés, az egész ciklus "vakvágány". 11 hónapos baba mellett én még várnék egy kicsit, legalább amíg megjön és "helyreáll" a szervezeted...

2011. okt. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!