Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindjárt megjön érzésről mi a...

Mindjárt megjön érzésről mi a véleményetek terhesség elején?

Figyelt kérdés
Holnap utánra nem várom tegnap óta olyan mindjárt megjön érzésem van, de e mellett ég a gyomrom az utóbbi 4 napban, a hasam alja szúrt kb 4-5 napig,de ez elmúlt....a teszt korai hisz ma vagyok 11-ik napon aktus után....félek hogy nem baba :( Előre is köszönöm a válaszokat
2011. nov. 16. 21:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
szia! 6 hetes voltam, amikor megtudtam, hogy terhes vagyok. Utána kb. 3 hétig volt "mindjárt megjön" érzésem. Ez a beágyazódás időszaka. A gyomorégés szerintem ezzel nem függ össze. Nagyon szorítok, de biztosabbat csak a teszt után tudsz majd. Majd írd meg mi lett.
2011. nov. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Rendben, megírom, köszi a válaszod:)
2011. nov. 16. 21:17
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

A mindjárt megjön érzés sokáig érezhető és teljesen normális jelenség. Ahogy megtermékenyül a petesejt és beágyazódik, a tested elkezd változni. Én kétszer voltam terhes, de mindkétszer csak annyit éreztem, hogy a melleim bedurrantak. Az alhasi feszítő érzés már a 6. hét körül kezdett jelentkezni, de mivel nem vagyunk egyformák, van akinél nem is igazán van ilyen, van akinél pedig hamarabb. Ahogy nyúlnak a méhet tartó izmok, az okozhat ilyen érzést. Ha ez a görcs nem túl erős (sajna az első babám így vesztettem el), vagy nincs vérzés mellette, akkor teljesen normális jelenség.


Egyébként mi most újra babát szeretnénk és már kb. 1,5 hete feszül az alhasam, mintha meg akarna jönni, viszont a mellemen nem érzek semmi változást. Elvileg hétfőre nem várom, tegnap előtt csináltam egy tesztet, az full negatív volt, valószínűleg nagyon korai volt. :( Bízom benne, hogy nem jön meg és hétfőn már pozitív lesz...

2011. nov. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor azt mondják vagy azt jelzi, hogy megjön,vagy baba. Nekem 2 hete kezdődött, hogy szúrkált a hasam , hol középen, hol jobb/bal oldalon, égett a gyomrom, mindig délután meg este, és 1 hétig minden reggel picit vérzett az orrom. Tesztelgettem én de negatív volt. Tegnapelőtt meg halvány pozi lett, ma pedig már jóval erősebb.:)) Őszintén kívánom, hogy babád legyen!! Isteni érzés látni azt a két csíkot! Sok sikert!
2011. nov. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vok. Nekem is megjön érzésem van. De a tegnapihoz viszonyítva enyhébb.
2011. nov. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves utolsó: Nekem is gyomorégésem volt, és ezzel együtt szurkált az alhasam, de ezek a napokban elmúltak, és fölváltotta a mindjárt megjön érzés, de ma olyan érzésem volt hogy be pisiltem, fura vizes folyásom van, ez tuti a nem vártat jelzi? Nekem nem volt még ilyen, de félek hogy menszi lesz belőle...:(
2011. nov. 17. 13:19
 7/14 A kérdező kommentje:
Ja...és gratula :)
2011. nov. 17. 13:19
 8/14 anonim ***** válasza:
és mi lett? :) ìrj már :D
2011. dec. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Pozitív lett a mai tesztem:)
2011. dec. 19. 15:08
 10/14 A kérdező kommentje:
Múlt hónap nem sikerült, de ez igen:)
2011. dec. 19. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!