Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vett már valaki észre magán...

Vett már valaki észre magán olyasmit a terhesség korai időszakában hogy nagyon fájtaka mellei pl. kisebb nyomkodásra vagy egésznap egyfolytába és eresedést is a mellen, derékfájást?

Figyelt kérdés
kétségeim vannak szóval nem kérdésekre akkrok válszolgatni hanem tapasztalatokat és észrevételeket várok!köszönöm!
2011. nov. 15. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez volt a fő jel.
2011. nov. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fájtak a melleim eleinte mindkét terhességemnél. Egész nap de amikor este levettem a melltartót akkor mindig felszisszentem mert azt hittem leszakadnak. Eresedés nemrég kezdődött de már a végén vagyok (31.hét), a derekam meg mindig fáj, úgyhogy az nálam nem tűnt fel. :O A melleim feszülése, fájdalma nekem is egyértelmű és első számú jel volt.
2011. nov. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én ebből a mellfájdalomból mensimre is gyanakodhatnék akkor szokot fájni estére és nekkem is fáj mikor leveszem a melltarót DE! csak mensi előtt pár nappal most visszont még nem jöhet meg van még két hettem!
2011. nov. 15. 20:30
 4/6 A kérdező kommentje:
és nem is szokot fájni ennyire!
2011. nov. 15. 20:31
 5/6 anonim ***** válasza:
2.vagyok Nekem is szokott fájni mensi előtt de nem ennyire. Különben én már csak akkor vettem észre, hogy fájdogál amikor meg kellett volna jönnie. Ilyen sokkal előtte nem. Nekem mindkét terhességemnél kb. a beágyazódás időpontjában megfázásos tüneteim voltak és fáztam meg valahogy olyan betegnek éreztem magam pedig májusban fogant mindkettő tehát már elég meleg volt az idő. Erre a tünetre mind a kétszer már csak utólag lettem figyelmes.
2011. nov. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
kedves kérdező , lett baba?
2012. febr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!