Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki nem várja Dec 6...

Van aki nem várja Dec 6 körülre? Most készül a bébi? Beszélgetünk?

Figyelt kérdés
Mi ebben a hónapban szeretnénk összehozni egy kistesót. Még ugye csak mostanában lesz az ovu kivárjuk a napját mert fiút szeretnénk. Van aki hasonló cipőben jár? Beszélgetünk? :)
2011. nov. 17. 10:51
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:

Énnnn nagyon nem várom.

Tegnap voltam uh-on és aszerint hétvégén lesz ovulációm.

Már van egy kisfiam és 2 vetélésen vagyok túl.

Szurkolok neked is

2011. nov. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:

Dec. 5-re nem várjuk. Ez lesz még csak a 2. próbálkozós hónap, de én Őt kérem a Jézuskától!!!

Hajrá mindenkinek!!!!

2011. nov. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
Én november 27-re nem várom. Nekünk is még csak a második próbálkozós hónap, de gyönyörű karácsonyi ajándék lenne.
2011. nov. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
Én nov. 26-28-ra nem várom.
2011. nov. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekünk ez a 4. próbálkozós hónap. Most még kilátástalanabbnak tűnik minden, mert múlt hónapban az 50. napra jött meg, igazából most azt sem tudom, hogy mikorra ne várjam, így kb megcéloztam a 35. napot ami dec.8-ra esik.

Egyenlőre az ovutesztek full negatívak, félek, hogy nem is lesz peteérésem. Amúgy nektek beállt rendesen a ciklusotok gyógyszer után? Szedtek valami vitamint?

2011. nov. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

11:15-ös vagyok 71%-os. Én 4 hónapja hagytam abba a gyógyszert. Előtte mindig 5 hetes ciklusaim voltak, úgy néz ki az előző hónapban 1 hetet késett, remélem ez már azt jelenti hogy normalizálódni fog.

Elevitet már 2 hónapja szedem, igaz vannak napok amikor elfelejtem :) de többen is írták, hogy ez nem baj.

2011. nov. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 Hebaba ***** válasza:

Sziasztok,


én dec.9- re nem várom. Ez a 4. próbálkozós hónap.

Meglátjuk!

2011. nov. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

11:33-as vagyok.Én két hónapja hagytam abba a gyógyszert, Yadine-t szedtem 5 évig fél év szünettel.

Ahogy abbahagytam rendesen 28 napra jött meg, és elkezdtem A-Z multivitamint szedni. Ebben a hónapban kezdtem Gravidát szedni és az ovu teszt szerint a 14. napon volt peteérés, úgyhogy ez is jó ciklusnak tűnik. Az első pozitív ovutesztes naptól három egymást követő nap voltunk együtt, majd kiderül lesz - e eredménye. Nagyon szeretnénk.

2011. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
Sziasztok! En dec. 4re! De azt sem banom ha jan. 6ra nem jonne meg! Csak jonne mar a baba! 34. probalkozos honap, mindketten egeszsegesen.
2011. nov. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


De jó h ilyen sokan vagyunk! Mind augusztus körüli baba lenne ha összejönne. Sokan látom már szedtek vitamint én még nem kezdtem de lehet a folsavat azért elkezdem. Remélem mindenkinek összejön a közeljövőben. Nekünk a kislányunk elsőre összejött remélem most is így lesz? Ki mit tesz az ügy érdekében? Hány naponta van 18? Egyéb praktikák? Ti is alig bírjátok már kivárni a köv. hó elejét? Én már nagyon izgulok!! Csodálatos dolog kismamának lenni és kívánom h mindenki átélje!!

Mi majdnem 2naponta összebújunk pedig még csak most lesz ovu. De hát annyira élvezzük a szabad szexet! Ti nem?

2011. nov. 18. 13:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!