Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tehetek? Február óta...

Ozsi987 kérdése:

Mit tehetek? Február óta próbálkozunk a párommal, hogy összehozzunk egy kisbabát.

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál. Hormont nézett, de azt mondta, hogy minden tökéletes. A párom is megnézette a spermáját, neki is azt mondták, hogy rendben van. Sajnos 5 éve volt egy terhességem, amit nem tarthattam meg. Olyan lelkiismeret furdalásom van miatta. Esetleg tudnátok tanácsot adni, hogy kérjek-e valamilyen vizsgálatot még, vagy lenne valami vitamin, ami segíthet a picur megfoganásában? Van valaki aki hasonló cipőben jár/járt?
2011. nov. 17. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, van egy oldal ahol lehet tudnánk neked segíteni, gyere oda kérlek, a címét megírom privibe, mi 4 éve próbálkozunk, rengeteg tanácsom lenne számodra:)
2011. nov. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
légyzsives nagyon szépen megkérem a második válaszolot hogy nekem is irjon privibe mert énis szeetnék babát de még nem jött össze igaz hogy csak 1 éve
2011. nov. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is szeretném azt a címet!Mi 1 éve próbálkozunk és semmi csodaszer nem segített,még a closty sem!
2011. nov. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
www.nlc.hu azon belül a fórumok közt Nehezen jön össze a baba címmel:)
2011. nov. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!