Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A fehér krémszerű folyás,...

Manócskaah kérdése:

A fehér krémszerű folyás, hüvelyváladék mire utal? Ma vagyok a ciklus 6. napján. Ez termékeny vagy terméketlen időszakot jelez?

Figyelt kérdés
Babát szeretnék de eddig 4hónapja hiába próbálkozunk. Van valakinek tippje hogy hogyan lehet növelni a teherbe esés esélyét?
2011. nov. 17. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd, itt minden jól össze van foglalva a folyásról.

[link]

2011. nov. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia mi is régen probalkozunk de hiába.Már mindenféle teat ittam meg dokihoz is járok most baratcserjét szedek porkapszulát 2*1.Szorítok neketek,majd irj hogy alakulnak a dolgok.
2011. nov. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi szépen:)

Azért várom a további válaszokat és hogy vannak e tippek,praktikák hogy mielöbb megfoganjon a baba:) pózok,gyertyázás,étkezés bármi:)

2011. nov. 17. 13:40
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm,aranyos vagy,megírom mindenképpen de még csak a 6.ciklus napon vagyok elvileg 26.án lesz peteérésem vagy akkörül nekem 28naposak a ciklusaim tehát elvileg a 14.napon van + - 1,2 nap.:)


Ovulációs tesztet próbáltad már? én ebben a hónapban fogom először kipróbálni

2011. nov. 17. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!