Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet a ciklusom 6....

Manócskaah kérdése:

Mitől lehet a ciklusom 6. napján mogyorónyi nagyságú barna folt a bugyimon?

Figyelt kérdés
A ciklusaim 28.naposak és 4hónapja próbálkozunk kisbabával,most megjött 12.én de 14.én már nem volt semmi és nagyon kicsit véreztem,inkább barnáztam csak,viszont a vérvétel alapján terhes akkor még nem voltam,gondolom akkor most sem lehet a beágyazódás vagy valami igaz? a béta hcg-m hétfőn 0,02volt.ami nem utal terhességre.szerintetek mi lehet akkor mégis,mert peteérés tuti nem,még ilyen korán
2011. nov. 17. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet peteérés is akár.

Én a 30-32 napos ciklusaimmal most a 3. babával a ciklus 7. napján történt együttlétből lettem terhes. (Ez persze jelentheti azt is, hogy a 10. napon volt mondjuk a peteérés, mert a katonák bevárták, de még így is furcsa.) Betegség miatt legközelebb a 23. napon voltunk együtt, én sokáig azt is hittem, hogy abból van a baba, mert kitolódni szokott a peteérésem, de az UH-s méretek alapján csak a koraiból lehetett.

Szóval nem lehetetlen, hiszen Nálad 28 naposak "csak", és azt is mondod, hogy 2 nap alatt lement a vérzés...

2011. nov. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ:) érdekes dolog ez a peteérés az biztos...
2011. nov. 17. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!