Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap volt peteérésem és...

Tegnap volt peteérésem és együtt is voltunk a férjemmel. Milyen praktikák vannak, hogy sikeres legyen a beágyazodás?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl.: teákra vagy valamilyen gyógynövényes dologra! Együttlét után kb.: 10-15 percig gyertya állás és utána is csak nagyon lassan és óvatosan mozogtam!
2009. febr. 20. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:
szia én palástfű teát iszok azt mondják ez jó!!!
2009. febr. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is most lesz, de tegnap nagyon erős nyákom volt és ma reggel a hőm is felment szóval lehet tegnap volt? Mi is együtt voltunk. Én is lassú mozgás utána igyekeztem már aludni, hogy minél kevesebb kiskatona jöjjön ki.:), és a palástfüvet fogom inni. Én ajánlom. Igaz még nem vagyok terhes, de 2 hónapja iszom és a mensinél határozottan láttam hogy nagyon sok és nagy darabokban vált le a nyálkahártyám, tehát tutira dolgozott a tea és megvastagította rendesen a ciklus második felében.


Drukkolok Nektek.

2009. febr. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
beágyazódásra semmi, esetleg a megtermékenyítésnél lehet segíteni ezekkel.
2009. febr. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En itt olvastam valamelyik nap, hogy a magnezium is segiti a beagyazodast mert izomlazito hatasa van es igy a baba szepen be tud agyazodni a meh laza izomzataba. Jo arra is ha az elejen gorcsolgetsz. Pozitiv tesztet kivanok a kozeljovoben! :)
2009. febr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én is ugyanebben a helyzetben vagyok, én 400 mg magnéziumot eszegetek, mert lazítja a méhfalat. lehetőleg ne idegeskedj, ne menj influenzás emberek és cigifüst közelébe, ne emelj és ne mosakodj szappannal alul, kb. ennyi.

én a gyerekkel járok babaúszni, azt nem tudom, hogy ez mennyire befolyásolja, de ha meg akar ez a baba foganni, akkor ennyit ki kell bírnia.

ja, és most ne diétázz, ha kívánsz valamit egyél-igyál, nem baj, ha egy kis plusz feljön, nekem akkor sikerült, amikor egy kicsit magamra szedtem- normális volt előtte is az alkatom, nem voltam csontkollekció!

2009. febr. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!