Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szellemcsíkot - halvány...

Szellemcsíkot - halvány pozitív csíkot, hogy lehet megkülönböztetni?

Figyelt kérdés
Ciklusom, 28-31 nap között szokott lenni, ma vagyok a 31-en, reggeli teszten nagyon halványan, de ott volt egy csík. Fotóm nincs sajnos, vélemény?
2011. nov. 18. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:

A szellem csík időntúl jelenik meg és szürke színű. A halvány pozi pedig szines csík. Neked milyen szinű?

Holnap reggel csinálj még egyet.

2011. nov. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia!

Fotó nélkül elég nehéz nyilatkozni!

Ha szürke, vagy fehér a csík, akkor az nem pozi! Ha halvány rózsaszín akkor lehet reménykedni! Pár nap múlva ismételd meg, esetleg próbáld meg feltenni, kielemezzük!

2011. nov. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem csak bizonyos szögből látszik a csík, esetleg még kis színe is van, akkor jó eséllyel babát vársz!

Sajnos pontosat csak pár nap múlva tudsz majd, de én amilyen türelmetlen voltam mindig, tuti minden nap tesztelnék a helyedben.

És ne felejtsd el megírni az eredményt. Szorítok neked!


26 h km

2011. nov. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Babóca-2010 válasza:
Szia!Nagy esélyed van rá mert nekem is a második csik nagyon halvány volt szinte alig lácodot.És Most 10 fél hónapos a kisfiam.Szoritok neked.
2011. nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszi a válaszokat! Halvány rózsaszín volt a csík, először azt hittem káprázik a szemem és forgattam, nagyon-nagyon halványan, de látható volt... :) Hétfőn ismétlek csak úgy döntöttem, addig várok és izgulok! Majd beszámolok az eredményről! :)
2011. nov. 18. 22:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Csináltál tesztet? Mi lett az eredmény?
2011. nov. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, pozitív! :)))
2011. nov. 23. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!