Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miből lehet megkülönböztetni...

Miből lehet megkülönböztetni a terhesség és a menzesz előtti tüneteket? Feszülő mell, megnövekedett étvágy, idegbaj, görcsölgető has?

Figyelt kérdés
Nem akarok babát, tesztre sajnálom a pénzt, így rágom a körmöm és itt írogatok, hogy hátha nem vagyok terhes.viszont késik pár napja.
2010. szept. 18. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Idegeskedéstől is késhet akár egy hetet is.
2010. szept. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gondolod?
2010. szept. 18. 19:11
 3/12 anonim ***** válasza:
Semmiből szerintem. Nekem ugyanolyan érzés volt, mintha meg akarna jönni. Minden más tünet csak később jelentkezik.
2010. szept. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha sajnálod rá azt a pár száz forintot, akkor miért nem mész el nőgyógyászhoz? Az ingyen van. Egy gyerek felnevelése jóval többe kerül mint egy teszt! Amúgy a tünetek hasonlók, nem igazán lehet a kettőt megkülönböztetni.
2010. szept. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem is vagy terhes csak a stressztől késik! Én pl. a menszeszt megelőző héten tiszta idegbajos vagyok! Innen tudom hogy megfog jönni! :( (pedig már nem szeretném). Ja augusztusba nekem is késett 5 napot! Szóval nyugi pár nap késés még nem a világ!!
2010. szept. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Rossmann-ban már 300ft-ért is van teszt, nem csak 1000ft-on felül. Vagy amit ajánlottak is, orvos!
2010. szept. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sajnos nem igazán lehet megkülönböztetni, ezért is ír ide naponta több kérdező is olyan kérdést hogy "ez meg ez a bajom, szerintetek baba vagy mensi?" :)

Nem igazán lehet megkülönböztetni (max ha már mindkettőt átélted) ráadásul minden női szervezet máshogy működik tehát ha valakinek a melle szúrt terhességkor lehet egy másik nőnek nem szúr hanem nyom, stb. stb.....


Itt senki nem fogja neked biztosra megmondani, maximum megtippelni de annak semmi értelme tehát a vége úgyis teszt vagy orvos kell hogy legyen ha nem jön meg....ráadásul a netes távdiagnózis veszélyes is lehet mert ha azért nem jön meg még egy ideig mert pl hormonális gondjaid vannak akkor azt kezeltetni kell, ha meg azért mert terhes vagy akkor természetes hogy orvos kell hogy lásson.


Egy teszt már 300-400 forintért is simán kapható, nekem ennyit simán megérne hogy tudjam kisbabát várok-e vagy sem.

2010. szept. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igazad van, azt hittem mind ezer forint felett kezdődik.

Csakhogy volt olyan ismerősöm, akinek negatív lett, aztán mégis terhes volt.Azt gondoltam az olcsóbbak kevésbé megbízhatóak.szerintem kisebb az érzékenységük.Nem?

2010. szept. 18. 20:45
 9/12 anonim ***** válasza:
Legjobb megoldás a nőgyógyász! Ha a tesztben ennyire nem bízol akkor meg főleg :)
2010. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
tavaly júliusban mondtam a barátnőmnek aki már 1.5 hós terhes volt:nekem biztos meg fog jönni,fáj a pocim,mint amikr megjön.erre azt mondja:ÁÁÁÁÁ nálam is így kezdődött.....igaza lett,hál'isten,6 hónapos a lányom:)Dm-ben 2db-os x-epil teszt 400 körül van.nekem 4 napja késett,mikor pozitív lett..
2010. szept. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!