Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés utáni 10. napon...

Peteérés utáni 10. napon (10es érzékenységű teszttel) ilyet teszteltem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Http://kepfeltoltes.hu/111118/100_3232_www.kepfeltoltes.hu _. jpg [link] ltes.hu_. Jpg
2011. nov. 18. 19:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Gratula. Vezetsz görbét? Honnan tudod, hogy mikor volt pé-d? Attól a válaszolótól is kérnék görbit, aki a 8. dpo-n tesztelt 25-össel +-t. Ránkfér egy kis bíztatás.
2011. nov. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Az uh-on voltam és ott mondta a doki,hogy egy napja körül repedt meg a tüsző.Görbét nem vezetek mert a munka miatt nincs rá lehetőségem.

Reggeli tesztem még erősebb lett és a 25ös érzékenységű teszten is szépen látható volt a két csík.Délelött a doki azt mondta hogy nem akarja elszólni de valószínű hogy ez itt a baba.Kaptam utrogestant hogy megmaradjon a baba.:))))))

2011. nov. 19. 16:52
 23/27 anonim ***** válasza:
Egyszer már írtam neked,most csak az elkeseredés beszél belőlem.Ugyanilyen teszttel ma 10.napon teljesen negatív lett a tesztem.Akkor nálunk tuti nincs baba.....
2011. nov. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Adrika ***** válasza:

Kedves 21/23!

Én teszteltem 8.dpo-n pozit a 25-s teszttel!

Sajna én nem vezetek görbét.

Szerencsésnek mondhatjuk magunkat,első havi próbálkozásunk!

Mi úgy csináltuk-hátha számít-hogy a menszeszem 7 napig tartott,a 9.naptól együtt voltunk 8-9 napon át,minden nap.

Sok sikert minden babára vágyónak!

Akiknek sikerült-a Kedves Kérdezőt is beleértve-hatalmas gratula!

5+4 hetes km

2011. nov. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Ne légy elkeseredve,próbálj meg 3 nap múlva megint csinálni egy tesztet,lehet hogy még kevés a Hcg a szervezetedben.
2011. nov. 22. 10:44
 26/27 anonim ***** válasza:

Szia!

Voltál azóta uh-n?? :)

2011. nov. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Basszus...ide meg elfelejtettem írni nektek...én vagyok az elkeseredett válaszoló akinek a 10.napon nega lett,de utána már pozi,azóta is erősödött szépen,szóval lett babánk!!!2 napja kellett volna megjönnie,de nem jött hála istennek!!!
2011. nov. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!