Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 12. dpo-n tesztelt...

Ma vagyok a 12. dpo-n teszteltem egy tizes érzékenységű tesztel ami negativ, lehet ebből még pozitiv vagy ne is reménykedjek?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert a tesztre rá van irva hogy a fogantatástól számitott 7. napon 99,9% esélyel kimutatja a terhességet. Nagyon el vagyok kenődve mert már rég próbálkozunk. Nem szokásom a nemvárt előtt tesztelni de most úgy éreztem összejött.
2010. márc. 1. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még korai volt a teszt. Mikorra nem várod? Várd meg, hogy késsen, és tesztelj újra. Drukkolok!

ҝ

2010. márc. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a 14dpon érdemes először tesztelni.Csinálj másikat ha nem jön meg a vérzés!
2010. márc. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hcg szint nem elég magas,akkor nem tudja még kimutatni a teszt.Van akinek csak a nemvárt-és nem is érkezett:)- után egy héttel lesz pozitív.Én a múltkor már a 9. dpo-n teszteltem,mert azt éreztem,most tuti.Nem jött össze.Csodálom,honnan van ennyi erőnk:sírás teljes letargia,aztán két nap és várjuk az újabb lehetőséget.Várunk és várunk.Kezdek belebetegedni.Használsz ovutesztet?Én igen,nem is akkor van az ovum,amikorra gondoltam.Kitartás!Szerintem nyugodtan tesztelj,ezzel is telik az idő.Semmivel sem rosszabb,mint ülni és malmozni.Mert ugye azt tudjuk,h a "ne görcsölj rajta" tanács sajnos semmit sem ér.Drukkolok Neked!:)
2010. márc. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a vigasztalást és a drukkot. Annyira el vagyok keseredve félek, hogy a teszt mégis reális mivel az a 99,9% mégiscsak közel áll a 1oo-hoz. Annyira biztam benne hogy talán most ránk kacsintott a szerencse 3 év után. Semmi szervi problémánk nincs de a baba nem akar jönni. Megnéztem most a tesztet , de csak a tesztcsik helyét látom az szellemcsik ugye?
2010. márc. 1. 08:35
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Neken One Step van,azon fehér a csík,vagyis amikor nincs tesztcsík.Na ez értelmes volt.Szóval ha pozi,akkor ha halványan is,de látszódik.Sajnálom.Egyszer Neked is pozitív lesz!
2010. márc. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!