Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem sikerül maga az aktus, de...

Nem sikerül maga az aktus, de babát szeretnék, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk, múlt hónapban már reménykedtünk, 2 hetet késett, de mégis megjött.Azóta viszont nem nagyon tud elmenni a férjem, és nem tudom hogy segítsek.Elég stresszes most a meló neki,meg költözünk, de lassan peteérés és én nagyon szeretném, ha most jönne baba. De maga az aktus sem stimmel most 6ból csak 2x ment el. Pedig tök jó együtt, de egyszerűen csak nem akar jönni az a plussz, vagy egy idő után azt mondja nem érez. Valami bevált trükk, vagy bennem van a hiba?
2011. nov. 20. 08:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem túlstresszelitek!

Mióta próbálkoztok hivatalosan?

2011. nov. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Augusztus óta
2011. nov. 20. 08:26
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok neki a stressz.

Ne azzal nyúzd, hogy csináljon neked gyereket.

Inkább kezd azzal, hogy "ellazítod egy kis kényeztetéssel" a nap végén. A szex élvezet és kikapcsolódás legyen, ne pedig egy újabb kötelesség, hogy este se legyen szerencsétlennek nyugta.

Ha nem erőltetitek ennyire, hamarabb összejön.


Este kezdd azzal, hogy látod, hogy fáradt, kimerült. Csinálj neki egy fürdőt (NE legyen forró!), kicsit masszírozd meg, igyatok egy pohár italt, és tegyél be egy jó filmet. Nézzétek kicsit összebújva, beszélgessetek közben. Éreztesd vele, hogy szereted, és őt kívánod, mint férfit. Ha kedve lesz, majd átcsap a dolog szexbe.


De neki se lehet most egyszerű: teljesíteni kell a munkahelyén, teljesíteni kell otthon, ideges a költözés miatt, és lehet, hogy tart is a gyerekvállalástól, oltári nagy felelősség van a vállán: egy darabig egyedül kell eltartania a családot.


Azt kéne elérned, hogy a veled töltött idő a feltöltődésé legyen, a szex ideje az élvezeteké, hogy legyen lehetősége kikapcsolni, ellazulni, és ne úgy érezze, hogy most MUSZÁJ gyereket gyártani. Ez így csak egy újabb munka.

2011. nov. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ezt mind csinálom, együtt fürdünk legtöbbször, beszélgetünk az ágyban, jó is a szex, csak nem megy el. Külföldön élünk, én nem dolgozom, így ez eddig is így volt.De lehet akkor hagyom, hogy menjünk az árral, lesz, ami lesz, csak rossz, hogy mindenkinek összejön körülöttem, plussz folyton mindenki kérdezi, na mikor jön a gyerek.
2011. nov. 20. 08:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy jò tanàcs. Ne beszèlj semmikor a gyerekrôl, teherbeesèsrôl mert egy idô utàn, minèl jobban akarod, minden babàt èszre veszel stb. a fèrfinek a sok teher mellett nyomasztò. Ne hozd szòba. Te gondolj rá vagy írj ki magadbòl mindent itt ès akard tovàbbra is de ha a fèrjed ràkèrdez mièrt nem beszêlsz ròla csak annyit mondj: nem akarok görcsölni rajta, jön amikor jön.

Persze görcsölni fogsz de ezt nem kell hogy ô is tudja/ làssa. Èn is görcsöltem, mi 10 hònapig pròbàlkoztunk mire sikerült. Volt hogy akkor teszteltem ha nem volt otthon, kisírtam magam, mite hazajött mert màr annyira akartam hogy sierüljön.

Sajnos a pàroddal kapcs. nagyon nem tudok mit tanàcsolni. Vègezz te hüvely tornàt napi 10-szer mint amikor pisilnèl ès visszatartod. Tehàt lazít, szorít ès így erôsödik a hüvely izom. Nem fogja azt mondani hogy nem èrez. Ez hosszù tàvon se mindegy.

2011. nov. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tényleg túl nagy a stressz, ha a szex babagyártást jelent kizárólag ne is várd, hogy a férjednek annyira jó legyen, hogy el is menjen. Kicsit lazábban! Hagyd őt levegőhőz jutni!
2011. nov. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
ez egyértelmű hogy a stressz próbáljatok ki új dolgokat ami őt is még jobban felizgatja!!! extrém helyek pózok játékok!!
2011. nov. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A szex vagy müxik, vagy nem , ha a barátnöm érdekböl akarna velem ágybabujni (az is "érdek", ha gyereket akarsz ! ) , és nem azért mert kivánjuk egymást , akk valószinü hogy nekem fel se állna, igy is szerencséd van a férjeddel. 35/F
2011. nov. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem csak azért bújunk ágyba, amúgy is, csak fura, hogy most nem teljes a dolog. A másik, hogy egy gyerekhez két ember kell, nem csak én akarom. Először attól féltem, hogy ő még nem akar, csak nekem mondja, de amikor múlt hónapban nem jött össze, láttam, hogy ő is csalódott. Szóval akkor mindenki azon van, hogy lelki okok miatt nem jön össze?
2011. nov. 20. 11:32
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ugy értettem, hogy csak te akarod a gyereket, hanem hogy nem full spontán az együttlét, vagy ha még az is akk is ott van az agyában a "teljesitési" kényszer, iesmiböl naon szép gátlás is össze tud jönni.
2011. nov. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!