Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab utáni terhességnél...

Missed ab utáni terhességnél kaptatok valamilyen magzatmegtartó gyógyszert? Aki nem kapott annál minden rendben volt?

Figyelt kérdés

Nekem a háziorvos és a nőgyógyász akinél kontrollon voltam azt mondta, hogy nem kell gyógyszer, mert előfordul sajnos egy-egy vetélés. Ettől függetlenül nagyon félek már előre, pedig még nem vagyok babás.

Egyébként van már egy kisfiam, nála a 11. héten volt egy kis barnázás, de akkor sem kaptam gyógyszert.


2011. nov. 20. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy magzatmegtartó gyógyszer. A progeszteron származékok csak abban az esetben segíthetnek ha valaki igazoltan progeszteron hiányos, minden más esetben ha egy baba menni akar az menni is fog. Orvosa válogatja, van aki vetélés után biztos ami biztos alapon mindenkinek felírja, más szerint ez teljesen felesleges.
2011. nov. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kaptam, minden rendben volt, ma már 16 hónapos egészséges kislányom van.
2011. nov. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én kaptam Utrogestant.
2011. nov. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2 missed ab-om volt, és két gyerekem van, egyiknél sem kaptam semmit.
2011. nov. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tavaly májusban volt missed-ab nekem is, és dec. elején lett újból pozitív tesztem. Szerencsére semmi gond nem volt, nem kaptam semmit sem. Már mindjárt 3 hónapos nagylány :-)))
2011. nov. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Júliusban elvetéltem most a 4.héten kaptam Utrogestant.

napi 3x1 kúpot kell felhelyezni. biztos ami biztos, mert már volt probléma, ezért írta fel a dokim!

2011. nov. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem se akart adni a doki semmit, de én kiharcoltam az Utrogestant a biztonság kedvéért és szedtem a 12. hétig.

Most 23 hetes terhes vagyok, eddig minden rendben.

2011. nov. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kedves utolsó! Mit mondtál a dokinak, hogy végül kaptál gyógyszert?
2011. nov. 20. 22:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt mondtam, hogy vérezgetek. De még ekkor se igazán akarta felírni, kb szabályosan hisztiznem kellett, hogy én mindenképpen szedni akarom, mert oké, hogy lehet, hogy felesleges, de ha mégis ez a probléma akkor szeretném megelőzni és feliratom mással, ha ő nem írja fel.

Nem bántam meg.

2011. nov. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!