Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai terhességnél hogy...

Korai terhességnél hogy zajlik az UH? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ma voltam reggel hasi UH-n a kórházban ( inkább nem írnám le a város nevét). Kicsit furcsáltam, ahogyan a dolgok zajlottak: először is, úgy hívták be a kismamákat, mintha valami futószalagra pakolnának fel minket, és nem viccelek, kb 3 perc időt szántak egy kismamára Amúgy 4esével hívták be a kismamákat, és addig amíg az egyiket vizsgálták, addig a többiek egy kb 4 nméteres sufniban várakozhattak...amikor én következtem, akkor megkérdeztem, hogy bejöhetne -e a férjem is, ugyanis gondoltuk, hogy 8 hetesen már lesz szívhang, hátha ő is bejöhet...A válasz erre, hát majdnem kinevettek, megkérdezték, hogy minek? Még nem lehet látni semmit...Bementem így egyedül...mutattak szívhangot, amit kb 2 másodpercig hallhattam, mert annyira siettek, hogy le is halkították, hogy minél hamarabb túl legyenek a vizsgálaton. Nekem ez annyira csalódás volt! Szóval a kérdésem az lenne, hogy nektek mik a tapasztalaitok? Mindenhol ennyire kapkodnak, és ennyire személytelenül végzik a hasi UH-t? Vagy csak ez a kórház ilyen sz*r??? Előre is köszi!
2011. nov. 11. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
hát kicsit zsúfolt helyen élsz! nálunk egyesével mentem be kb 10 percig tartott, de például a szívhangot nem hallhattam mert nem kapcsolták be a hangszórót, csak láttam a szívét ahogy dobog. akkor ez elég volt nekem.
2011. nov. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia

Igen ez így működik sajnos rengeteg helyen!

Én ezért járok magánba....

2011. nov. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kecskeméten is így működik
2011. nov. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is magándokihoz járok, csak sajnos nincs ultrahang a rendelőjében, így a kórházban végzik a vizsgálatot...hát ez tényleg nagyon sajnálatos :( Nálatok az apukát mikor engedték be a vizsgálatra? Bármikor? Nekem azt mondták hogy kb a 18. héttől jöhet be az UH-ra...
2011. nov. 11. 14:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát sajnos nálunk is ilyen futószalagon ment, én ahol tudtam, nem kérdeztem, beráncigáltam a férjemet, volt ahol húzták a szájukat, de nem szóltak, volt, ahol kitessékelték.

Engem az öltözködéssel sem vártak meg...az ajtó mellett volt a fülke szerűség ahol kellett öltözni, és még a bugyimat sem húztam fel (hüvelyi volt), mikor már hívták be nyitott ajtó mellett a következőt...hát gondolhatod milyen érzés volt!Kb. a fél folyosó a csupasz fenekemet bámulta. Nekem ez mondjuk 12. hetin volt, egy budai sztk-ban.

2011. nov. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez elég furcsa, mer én Szegedre járok, ott is rengetegen vannak, de azért nem ennyire futószalag. Ugy gyorsítják a dolgot, hogy a hüvelyi uh után, ez van kb 16 hetes korig, felöltözhetsz, aztán behívják a következö nőt, míg neked kiadják a papírt, a másik vetközik. Apa bármikor bemehet, csak a férfiak néha meglepödnek és nincsenek felkészülve a hüvelyi uh-ra.

Amugy az orvosok válaszolnak minden kérdésere, ha van.

Én nagyon meg vagyok velük elégedve!

2011. nov. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én egyszer voltam akaratomon kívül állami intézetben, hasonló élményekkel lettem gazdagabb, mint te. Előtte is, azóta is magéndokihoz járok, szerencsére neki van uh a rendelőjében.

Sajnos most nincs miért járnom, nem akar jönni a baba, de anno, amikor babás lettem, az első hüvelyi uh-ra is bejöhetett a párom, amint a doki meglátta a szívműködést. Mondd meg a dokidnak, hogy tartson lépést a korral és szerezzen be egy uh készüléket. :-)

2011. nov. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!