Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy néz ki egy pozitiv...

Hogy néz ki egy pozitiv terhességi teszt?

Figyelt kérdés
csak azért, mert az első csik nagyon erőteljes,és ez első pillanattól eléjött,és van egy másik csik is,de ez sokkal halványabb,mint a másik és nincs több tesztem itthon
2011. nov. 20. 16:30
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
hurrá,a mai tesztem talán még egy kicsit erősebb,mint a tegnapi!ugye nem kell egyforma erősségű legyen minkét csik? mert most is egz kicsivel világosabb a második csik mint az első,de igz is tökéletesen jól látszik
2011. nov. 21. 13:41
 12/18 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek,hogy szoritottatok nekem,és üzenem azoknak akiknek még nem sikerült,hogy nyugalom,s ha ez sikerül,az már fél siker! úgy 2 hónapja letisztáztam magamban,hogy hiába idegeskedek,mert attól nem lesz hamarabb,sőt!tudtam,hogyha a jó Isten úgy gondolja,hogy fel vagyunk készülve rá,akkor úgy is megadja,valószinüleg eddig azért nem lett, mert még nem jött el az ideje. ebben az utolsó két hónapban azt sem tudtam,hogy melyek a termékeny napjaim :) ennyit jelent a megnyugvás,mert már hála a jó Istennek itt a pocimban a még nagyon pici kisbabáb. türelem tudom,hogy nehéz,de megéri!
2011. nov. 21. 14:16
 13/18 anonim ***** válasza:

Uristen nagyon nagyon grautalalok!!!! Sok egeszseget nektek!!!!!!! :)))))) Remelem nalam is kopogtat az ajton a golya hamarosan...mert sajnos nekem tegnap megjott :((( nah de majd legkozelebb :)))) sok pusziiiii

21/N

2011. nov. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
És mit szól a barátod? :) Örül? :D Voltál már orvosnál,hogy bábit vársz??? :))) írj:)
2011. nov. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
* bébit :)))
2011. nov. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igen,nagyon örült a férjem,hiszen már 1 éve is elmúlt,h várjuk a gyermekáldást. December 5én megyek dokihoz,már nagyon várom,h mit mond
2011. nov. 27. 11:12
 17/18 anonim ***** válasza:
es mizu ? :)))) ma mar 6. van ....
2011. dec. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
6hetes és 5 naposak vagyumk :)
2011. dec. 7. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!