Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nov.24 nem várom.2 napja min....

Nov.24 nem várom.2 napja min. Barna van tegnap még mensis görcsöm volt ami már egy hete tart ma már nem volt görcs de nagyon pici barna szinte maszatolás volt. Nov.9 körül volt peteérés. Van esély a babára vagy megfog jönni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem van esély babára! Kitartás pár nap és kiderül!
2011. nov. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ez 50-50%.

Szurkolok!

2011. nov. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Várd ki a mensi első napját és tesztelj.
2011. nov. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amúgy nekem egy ilyenből baba lett, de ez annyira kétesélyes.

Előző voltam.

2011. nov. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!

sajnos tényleg ebből még bármi lehet! Elhisezm, h izgulsz és türelmetlen vagy, de sajnos várni kell nincs más megoldás! Ha elmúlik a barnázás vagy csökken a mennyisége, akkor valószínűleg beágyazódás, de ha nem akkor meg fog jönni! Sajnos tényleg 2 esélyes, de szorítok! Tesztelni szerintem még felesleges, várd meg a 24.-e reggelt, ha addig nem jön meg!

2011. nov. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!