Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Debrecenben keresnék jó...

Debrecenben keresnék jó nőgyógyászt, szülészorvost? Kit ajánlanátok, érdekelnek pozitív és negatív vélemények is?

Figyelt kérdés
Török Péterről ill. Sápy Tamásról milyen tapasztalataitok vannak?
2011. nov. 21. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dr Ormos Márk volt a fogadott orvosom.Nagyon nagyon meg voltunk elégedve vele csak ajánlani tudom!Sápy Tamás nagyon jó doki,viszont megkéri az árát,illetve hallottam nem egysze,hogy nem ment be a szülésre,ki volt kapcsolva.
2011. nov. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Dr.Bartha Tünde!!!!!!!!!!


Nála szerintem nincs jobb.Pedig nemigen van olyan orvos Debrecenben aki nem turkált még bennem:D


De Ő az igazi!!!Megértő,kedves,fiatal,már szült,talpraesett,bármikor elérhető.Bemegy éjszaka is,és bármilyen gonddal felhívhatod!!!


[link]

2011. nov. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nekem nem volt fogadott orvosom, viszont az utolso 3 hétben szinte minden egyes nap a klinikàra kellett mennem, ilyen-olyan vizsgàlatok miatt. Pont ezért szinte minden orvossal sikerült talàlkoznom. :) A szülésnél DR. Ormos Màrk volt bent, és teljesen meg voltam vele elégedve. Korrekt, kedves és megbizhato! Sàpy Tamasrol is csak jokat hallottam eddig! De kérdezz bàtran, bàrmikor! (Bocsànat az ékezetekért, csak külföldröl irom)
2011. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Dr.Demeter Miklós.Ő a Kenézyben van,de nem anyagias.Nagyon rendes,bármikor hívhatod ha valami gond van.őt tudom ajánlani.Kérdezz nyugodtan!
2011. nov. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sápy Tamással én egyszer találkoztam, nagyon kedves, szimpatikus ember, jókat hallottam én is róla, de azt is, hogy kicsit drága sokba kerül. Én Juhász Alpár Gábort tudom nagyon ajánlani, én nála szültem, több ismerősömnek is ő volt a dokija. Mindannyian meg vagyunk vele elégedve, nagyon kedves, szimpatikus, fiatal orvos, aki nem a markát tartja, a terhesgondozást sztk-rendelésen csinálja, így szinte semmiért nem kell fizetni! Tőlem még szülés után is alig akarta elfogadni a pénzt, bár akkor ő ügyeletes volt, nekem nem fogadott dokim volt.
2011. nov. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Juhász Gábor szerintem is.Vagy Daragó Péter,ő is jó,pedig nem "sláger" doki.Én szerettem _Krasznai Zoárdot is.Akit én tuti kihagynék,az pont Demeter Miklós,én csak rosszat hallotam róla.Barátnőmnek minden vizsgálat nélkül hónapokon át írt fel olyan gyogyit,amitől mint utólag kiderült,lehet hogy soha nem lehet gyereke.Ezen kívül mi jártunk gyógytornára az Ibolyára,és ne akard tudni,hány sérült gyerek volt ott,akik nála születtek.Pl megszülesztett egy faros 4 kilós kisfiút,aki útközben agyvérzést kapott.És még sorolhatnám.
2011. nov. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak.A klinikáról pedig elég sok rosszat hallottam és sajnos saját tapasztalat, igaz nem nőgyógyászati.De nőgyógyászatiról sok rosszat hallottam.
2011. nov. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sápy tényleg jó, kedves, aranyos, de baromi drága. Alkalmanként 5-10 ezret kért, sőt megmondta, hogy a szülés 100.000-be kerül. Ezért is nem szültem nála. Nem azért mert nem akartam adni a dokinak, de mikor kerek-perec kijelentette, hogy ennyi a szülés és hátat fordítottam neki.
2011. dec. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Major Tamásról esetleg hallott valaki valamit? Köszi.
2012. febr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Barátnőm nála szült és nem volt elájulva,finoman szólva.Mástól is hallottam rosszakat róla.De ez is olyan,mint bármi más.Mindenki mást mond.
2012. febr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!