Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől vagy hogyan lehetnék...

Mitől vagy hogyan lehetnék termékenyebb? Miben segít az hogyha már terhesség előtt szedek terhességi vitamint?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az orvos mindig azt mondta hogy nem kell enni semmit ha rendesen változatosan táplálkozom.DE! Nagyon nehezen lettem terhes a fiammal.Sokszor edtem vitamint is most már barátcserjét szedek 2honapja és még semmi.Szerintem mindenkinek egyéni hogy valamit szedjen ugyhogy jobb orvossal konzultálni egy alapos kivizsgálás után.
2011. nov. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

értem

nekem fél évbe telt mire teherbeestem, és erre meg a baba elment ;(


én most nagyon szeretnék kisbabát és ezért is kérdeztem...

2011. nov. 22. 10:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés. Nekem több mint 6 év volt míg összejött a (talán) kislányunk. Szerintem én rágörcsöltem, és ez volt a baj. Azért gondolom ezt, mert abban a pillanatban amikor nem tudtunk babára gondolni egyéb dolgok miatt, összejött.
2011. nov. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát igen, nekem is hírtelen jött ez, pont amikor nem gondoltunk rá.
2011. nov. 22. 10:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a vitamin dolog, hogy bár sokan azt hiszik, nem leszel tőle hamarabb terhes.

Ha neked már olyan mértékű vitaminhiányod van, hogy nem jön össze a baba, akkor az jelentkezik már máshogy is.

A vetélésnél is ez van. Ha nagyon korán elvetélsz, akkor annak oka, és hiába szedsz bármilyen vitamint.

Igyekezz megfelelően táplálkozni, esetleg sportolni és közhely, de ne mindig ezzel foglalkozni!

2011. nov. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!