Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhesség...

Lehetséges, hogy terhesség áll a dolog mögött?

Figyelt kérdés
Olyan jellegű problémám van,amilyen még nem fordult eddig elő,és kíváncsi lennék,hogy volt-e már valaki hasonló helyzetben.Okt.12.-n volt az utolsó menstruációm,és ezeken a napokon "eshettem teherbe".Okt:26,30,Nov:2.A mai napon csináltam tesztet,de negatív lett.Lehetséges,hogy még nem mutatja ki a teszt,ha az utolsó időpontban volt peteérésem?Azt tudni kell,hogy mindig megszokott jönni max.31 napra,ezért is furcsa ez a mostani helyzet.Mutatott már közületek ki teszt + eredményt,de 2 hét késés után?Jövőhéten mindenféleképpen elmegyek ovoshoz,csak azért megnyugtatna az is,ha már volt esetleg valakinek hasonló "problémája",mint amilyen nekem.Válaszaitokat előre köszönöm!
2011. nov. 20. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Két héttel a vélt fogamzás után nagy valószínűséggel reális eredményt mutat a teszt.
2011. nov. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A - teszt nem mindig jelent negatívat. Tesztelj esetleg egy másik fajtával. DE a válasz a dokinál van.
2011. nov. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A fogamzás után legkésőbb két héttel a jó tesztek már kimutatják a terhességet!

Tehát valószínűleg nem vagy terhes, de ha 31 napos a ciklusod, akkor a 26, és 30. pont optimális kb a fogantatásra.

Én dokihoz mennék, mert betegség is lehet a háttérben, ha nem vagy terhes!

Esetleg petefészekciszta. :s

2011. nov. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia drága kérdező!Nem akarlak elkeseríteni,de sajnos olyan cipőbe járok,hogy mindig 28 napos ciklusaim voltak,fél éve próbálkozunk babán...szeptember 10kére nem vártam,nem is jött meg,mondom szupi,végre baba,rengeteget teszteltem persze negatívat,elmentem orvoshoz,de nem látott babát se semmit,állítolag minden rendbe de mégse jön meg a menstruáciom,pedig erős gyógyszert szedek rá :( csak azért írtam,hogy sajnos ilyen is van
2011. nov. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem vagy terhes,már rég ki kellett volna mutassa a teszt.

Inkább ahogy az egyik válaszoló is írta petefészek cisztád van,akkor sem jön meg a vérzésed.

De kívánom neked,hogy ne betegség álljon a háttérben,hanem egy ici-pici baba.

2011. nov. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na mi újság veled?Voltál dokinál?
2011. nov. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!