Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ne reménykedjek tovább h...

Ne reménykedjek tovább h terhes lehetek?

Figyelt kérdés
November 12 fele számolom azt h esetleg összejöhetett a dolog. Enyhe hányingerem van és fájnak a melleim na meg a hasam is mintha megakarna jönni, de ez is csak enyhén. Ilyen korán lehetnek tünetek? Nem bírtam és ma 22-én csináltam egy tesztet, sajnos negatív lett! Korai még? Reménykedhetem még?
2011. nov. 22. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez még korai, én sem bírtam magammal, nekem is lett 3 negatív tesztem, a várt napját követő napon pedig pozitív lett.

Tudom, hogy nehéz várni, de addig is vigyázz magadra!

;-)

2011. nov. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez még korai, én sem bírtam magammal, nekem is lett 3 negatív tesztem, a várt napját követő napon pedig pozitív lett.

Tudom, hogy nehéz várni, de addig is vigyázz magadra!

Nekem is elég korán jelentkeztek tünetek, úgyhogy hajrá!

;-)

2011. nov. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!