Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány hetes babás lehetek?

Hány hetes babás lehetek?

Figyelt kérdés

Október 21,én volt az ucsó menstruációm!

És nov 17,ére nem vártam ,hála istennek nem, is jött meg!!

2 teszt is pozi lett!

Azt mondják igy a mai nappal 4 hlt 4 nap!!

KÉREM ERRE A KÉRDÉSEMRE A VÁLASZT!!

KÖSZÖNÖM


2011. nov. 22. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
4 hét 5 nap. gratulálok!
2011. nov. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm neked!!!

Istenem de örülök csak még egyszerüen nem tudom elhinni!!

2011. nov. 22. 12:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is 4 hét 5 nap.
2011. nov. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

:) majd elhiszed :)

Ezzel én is így voltam. csak néztem a teszteket és nem hittem a szememnek... amost már gömbölyödök, és ma tudtam meg, hogy valószínűleg kislány :)

2011. nov. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már tegnap is kérdezted. Mit gondolsz, ma más válaszokat fogsz kapni? A terhességet az utolsó menstruáció első napjától számolják, persze a fogantatás nyílván nem akkor történt, hanem kb. 2 héttel később, de akkor is így számolják. Úgyhogy tényleg 4 hét 4 napos vagy, és az 5. héten jársz. Gratulálok!
2011. nov. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tiszta hülye vagyok már vagy 4 tesztet csináltam mindegyiken halvány volt a csík ezért nem hiszem el!!Tünetem sincs csak a mellem érzékeny de nagyon,ja meg folyton fázom!!
2011. nov. 22. 12:38
 7/7 anonim ***** válasza:
A tünetek odébb jönnek. De örülj neki, ha odébb sem... nekem a 7. héten kezdődött a hányinger, szédülés, fejfájás. Reggeltől estig.
2011. nov. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!