Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap mensiszerű fájdalom...

Tegnap mensiszerű fájdalom kb. fél óráig, ami ma már nincs és csak barnázás. Csaknem baba lehet?

Figyelt kérdés
Hétvégére nem vártam, nem is jött. A hőmet nem mértem a ciklus folyamán, ma kíváncsiságból megnéztem szájban 36,7 volt. Gondolom így nem mond sokat, mert nincs mihez viszonyítani.
2009. máj. 12. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet baba is.:)

Így önmagában a hőd valóban nem mond sokat, de azt igen, hogy általában az alaphőnk nem 36.7, attól alacsonyabb. Tehát ez nem alacsony hő, elvileg lehetsz ennyivel babás is.

Tesztelj! Az már a nemvárt után simán mutathatja, mi a helyzet! Írd meg, légyszi! :)

2009. máj. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, megírom, de mem tudom mikor teszteljek. Félek a csalódástól:(
2009. máj. 12. 08:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt megértem- sorstársad vagyok. De az is biztos ám, hogy ha nem tesztelsz,a kkor meg az ezen való stresszeléssel árthatsz a babának.

Ne félj, csalódni abban lehet, ami még nem dőlt el- az, hogy babás vagy- e, pedig már igen.

Ha nem, azt is túléljük mindannyian valahogy, új hónap és új remények jönnek, esetleg futás egy dokihoz. De ha igen, akkor legalább tudod, és örülhetsz!

Tesztelj reggel az első pisiből.:)

Várom az eredményt, BÁTORSÁG! Drukkolok.

2009. máj. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi és lehet, hogy reggel tesztelek, de lehet, hogy bátortalan leszek és csak pénteken. Már annyi pénzt kidobtam tesztekre és végül mindig megjött. Mert ha meg beágyazódás, akkor még ki sem mutatná.
2009. máj. 12. 09:22
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma reggel megjött:((((
2009. máj. 13. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!