Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. hetes kenet vizsgálat...

36. hetes kenet vizsgálat után barnázás, tompa alhasi fájdalom beindíthatja a szülést?

Figyelt kérdés
Maga a vizsgálat több volt mint kellemetlen, fájt.
2011. jan. 25. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megserult a nyakdugo. Hivd fel az orvost, ha holnap reggel is erzed a tompa fajdalmat, amugy nem inditja be a szulest.
2011. jan. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

36. héten barnáztam a vizsgálattól és a könnyem kijött, úgy fájt, ez megismétlődött a 38. héten és a 40. héten is.

Végül indított szülésem volt 40 hét 3 naposan. Úgyhogy nekem nem indította be, mondjuk én tök zárt voltam végig. Ha a baba nem akar jönni, akkor nem fog, hiába az orvosi vizsgálat. De persze hallottam már olyat, hogy egy erősebb vizsgálattól beindult a szülés! Főleg, ha már nem teljesen zárt az ember.

2011. jan. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Azért is kérdeztem mert 2110 a méhszájam, tehát nem vagyok már zárt, holnap töltöm a 37. hetet elvileg már nem jelentene gondot a szülés megindulása, csak érdekelne ez a jelenség okozott e valakinél "koraszülést".

2011. jan. 25. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!