Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9-én szeretkeztünk, elvileg...

9-én szeretkeztünk, elvileg 12-től [mától] van ovulációm. Mennyi az esélye annak hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 12. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A spermiumok 2 napig életképesek jobb esetben ha erösek 3 .Esély az mndég van....
2009. máj. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még annyit akartam,hogy akkor ma este hajrá!!!!
2009. máj. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Esély az mindig van!Ha van rá mód,ma is szexeljetek!

Sok szerencsét!

2009. máj. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48 ora az a tuti biztos ahogy az elso valaszado irta mert hiaba elnek el a spermiumok napokig is de ok is oregednek, gyengulnek, lassulnak es a termekenyito kepesseguk csokken. Persze kivetelek mindig vannak de ha a nagykonyvet nezzuk akkor 48 oraig termekenyito kepesek utanna mar nem nagyon. Szerintem ma is legyetek egyutt ha tudtok igy nagy az esely!! :)
2009. máj. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!