Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációm ma reggel volt,...

Ovulációm ma reggel volt, tegnap előtt délelőtt szeretkeztünk a férjemmel, tegnap nem, és ma is tervezzük. Babát szeretnénk, szerintetek mik az esélyek a fentieket figyelembe véve?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Esély megvan a sikerre. Nálunk a 2 napos próbálkozásnál jelentkezett kicsi lányunk, aki ma 16 hetes. Visszagondolva, bizony nagy türelem kell, mert mi is sokáig próbálkoztunk. Fontos a pszichés állapot is. Ha nagyon görcsösen akarjátok, nem biztos, hogy sikerül. Ezen mi is végigmentünk. De nagyon sok sikert kívánok.
2010. jan. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az esélyek nagyon jók, majd kb. két hét múlva csinálj tesztet. Drukk neked.
2010. jan. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én pont így vagyok mint te!!Ma reggel volt ovum,még mindig fáj a hasamalja,és tegnapelőtt este voltunk együtt,és mára is tervezem.Remélem nem csúszunk le róla.A 3.hónapja problkozunk,de eddig mindig volt valami zűr ovu körül.Most nincs semmi,remélem összejön a mai együttlét.drukkolok nektek is.
2010. jan. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ovu napján történő közösülésből 33%, ovu előtti nap 31%, ovu előtt két nappal 27%, ovu előtt 3 nappal már csak 14%, ovu előtt 5 nappal 10% az esély a terhességre statisztikailag.
2010. jan. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon bizakodó vagyok. Ígérem, hogy két hét múlva jelentkezem az eredménnyel.:)

De szívesen várok reményt keltő beírásokat esetemmel kapcsolatban.:)

2010. jan. 6. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!