Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az elmúlt néhány napban magas...

Az elmúlt néhány napban magas a vérnyomásom, illetve ingadozó. Lehet ez a terhesség jele? Ha sikerült a baba, akkor a beágyazódás már jó ideje lezajlott, ma vagyok a pé utáni 15. napon, és ez a vérnyomás dolog kb. egy-másfél hete tart.

Figyelt kérdés
Mindeddig nem hallottam, hogy változik a vérnyomás a terhesség kezdetén, de nem tudom mivel magyarázni, mert nekem inkább alacsony-normális a vérnyomásom, eddig legalábbis úgy volt.
2009. máj. 12. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A vérnyomást jobb lenne állandóhoz közeli értékre beállitani,mert ha babás vagy,akkor az nem jó egy terhesség elején.Meg attól is függ,mi az a magas,mert 130/90-ig elfogadható.De általában terhesség elején inkább alacsonyabb szokott lenni a pulzus emelkedettebb.

2009. máj. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, majd szólok a dokinak, ha tényleg terhes vagyok, hogy ezt is nézze meg. Nekem 146/88 volt vasárnap délután, délelőtt pedig normális 125/72, akkor mértem utoljára.
2009. máj. 12. 11:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az jó ötlet,hogy szólsz a dokinak,legalább ha gond van,akkor tud gyógyszert felirni,hogy állandó maradjon.De lehet csak idegesebb voltál vagy valamiért az vagy és ezért magasabb.Ha megoldódik a probléma,akkor majd visszaáll normálisra!Ne aggodj!

2009. máj. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem úgy lesz, ahogy mondod :)
2009. máj. 12. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!